2703
2553
عنوان

کلینیک نازائی نوید

97739 بازدید | 60 پست
سلام بر همه دوستان
می خواستم بدونم کسی دکتر صاحب کشاف و برادرش رو می شناسه و کار اونو دیده ؟
کلینیک نازائی نوید به چه صورت هست و برادرش که ارولوژیست هست کارش چطوره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
من بهت پیشنهاد میدم که نوید نری چون همون جلسه اول یک میلیون پیادت می کنن باید آزمایشهای بیخود و بی نیازانجام بدی تازه اگه از جای دیگه همون آزمایش رو انجام داده باشی و ببری قبول نمی کنن حتما خودشون باید انجام بدن بعد هم بدون رفت وبرگشت برات تشخیص لاپارسکپی میدن از 1800تا 2500 بستگی به جیبت شماو قدرت خوشون پیادت میکنن
من اونجا رفتم و تجربه کردم
بعد که رفتم پیش دکتر معینی تازه فهمیدم مشکلم چیه و با رویان هم کار می کنه و تا نیاز نباشه کار بی خودی نمی کنه و قیمت هر کاری مشخص شده و اگر هم نیاز به درمان هر دو طرف باشه برای هر دو در یک جا و یک زمان کارشون انجام میشه در هر موردی هم متخصص و دستگاههای پیشرفته آزمایشگاهی موجود هست من پیشنهاد میدم از این طریق اقدام کن اگر خواستی من کمکت می کنم
2720
سلام نانا جون خوبی؟؟
این دکتر معینی مطبش کجا هست؟ شماره تماسی ازش نداری؟؟؟؟
من حدود 6 ماهه که برای بارداری اقدام می کنم ولی هیچ نتیجه ای هم نگرفتم می ترسم پیش هر دکتری هم برم میشه کمک کنی؟؟
من خودم مشکلی ندارم ولی شوهرم 5 ماه پیش واریکوسل عمل کرد تو رویان
تست اسپرمی که بعد از عمل داد هم شکل اسپرم ها هنوز مشکل داره هم حرکت و جهششون
دکتر دادخواه تو رویان راضی هست از عمل و وضع شوهرم ولی هنوز من باردار نشدم
امروز شوهرم میره پیش دکتر سعید صاحب کشاف
البته قبلا هم پیشش رفته بود که اونم عمل واریکوسل را پیشنهاد داده بود که ما تو رویان انجام دادیم نه پیش ایشون
مینا جان من خودم تو رویان کارامو کردم که معلوم شد من مشکلی ندارم و شوهرم واریکوسل عمل کرد و بعد از5 ماه از عمل هنوز حرکت اسپرم کنده و شکل اسپرمهای سالم کم
امروز میره پیش سعید صاحب کشاف که ایشونم نظر بدند
من بهت خانم دکتر مرصوصی را پیشنهاد میکنم
طبقه بالا دکتر صاحب کشافه
کسایی که خانومها مشکل داشته باشند را دکتر صاحب کشاف یا معرفی میکنه برند پیش برادرش حمید یا اگر پیش اقا نمیرند دکتر مرصوصی
2714
2706