2737
2734
منم صورتم جوش می زنه نمی دونم چرا حدس می زنم از کم کاری تیرویید باشه اما دکتر نمی رم اخه همه اش فکر می کردم که دکترا برای جوش کاری نمی تونن بکنن چند روز پیش توی یه همچین تاپیکی یه خانومی شماره دکتر بهروز باریک بین و داده بود که سایت هم داره اسمش و سرچ کنی سایتش می یاد من تصمیم گرفتم اگه بتونم برم پیش اون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر داوودی 22371401
این مطب سعادت ابادشه توی به سیما هم هست ولی من شمارشو ندارم.
راستی گلنار جان من ٤سال پیش رواکوتان خوردمو پوستم عااااالی شد .
طوری که همه میپرسیدن که چیکار کردی.
ولی بعد دو سال همه ی جوشام برگشت!!!
*اولین گام را با ایمان و اعتقاد راسخ بردار ... لزومی ندارد کل راه پله را ببینی ... فقط گام اول را بردار.....*
2740
دکتر کمیلی روبروی مترو قلهک... من خیلی ازش راضیم و مهمترین ویژگیش اینه که برخلاف دکترای دیگه کرمهای زاید و گرون قیمت نمیده...یه محلول میده یه صابون و یه کرم ضدآفتاب...من خیلی وقته پیشش میرم
شیر هم که باشی...جلوی جماعت گاو کم میاری!
دوستان خوبم من هم پیش دکتر داوودی توی کلینیک به سیما میرفتم و کارش خیلی خوب بود .

به من راکوتان تجویز نکرد چون خیلی علائم داره و ضرر داره و گفت بهتره با پماد و الکل جوشها رو مداوا کنیم . البته الان من 2 ساله که دیگه پیش دکتر نرفتم و باز هم کمی جوش میزنم . جوش درمان ریشه ای نداره و کاریش نمیشه کرد فقط باید مراقب بود و که کمتر جوش بزنیم.

کلینیک به سیما - خیابان ولیعصر بالا تر از توانیر کوچه شاهین تلفن: 88873000
(( وبلاگ جراحی بینی )) rhinoplasty-info.tk اطلاعات مفید در زمینه جراحی زیبایی بینی و معرفی متخصصین مجرب
منم با مرجان جون موافقم.
دکتر داوودی دکتر خوبیه .
همه ی فک و فامیل ما پیش دکتر داوودی میرن.
به منم رواکوتان نداد.
یه خانوم دکتری رواکوتان و تجویز کرد.
که الانم پشیمونم که چرا خوردم.
*اولین گام را با ایمان و اعتقاد راسخ بردار ... لزومی ندارد کل راه پله را ببینی ... فقط گام اول را بردار.....*
راکوتان خیلییییییییییییییییییییی عوارض داره می تونی یه سرچ بزنی ببینی
من رفتم به سیما نمی دونم اسمش چی بود ولی دکترش اصلاااااااااااااااا خوب نبود فقط اونجا اسم در کرده همین
به من می خواست راکوتان بده بدون اینکه بهم بگه و اصلا توضیح بده و آزمایش!
قرص به این مهمهیو
من خودم سوال کردمگفت فلان و فلان نوشتم گفتم این همون قرص نیست که خیلی عوارض داره گفت آره همونه !
عوارضشم و....................... هست
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
عوارض جانبی :
بیشتر عوارض همانند مسمومیت با ویتامین A می باشد . عوارض جانبی همراه با ایزوترتینوئین عبارتند از :
• شایع (بیش از یک درصد بیماران) : شعله وری ملایم آکنه ، خشکی پوست ، لبها و غشای موکوسی ، التهاب گوشه دهان ، خارش ، شکنندگی پوست ، ورقه ورقه شدن پوست ، فلاشینگ ، حساسیت به نور ، خشکی و التهاب چشم ، کونژکتیویت، عدم تحمل لنزهای چشمی ، افزایش چربی خون ، افزایش آنزیمهای کبدی ، سردرد ، نازکی پوست ، درد عضلات ویا مفاصل .
• ناشایع (1/0 تا 1 درصد از بیماران) : شعله وری شدید آکنه ، افزایش گلوکز خون ، افزایش ESR ، خستگی و یا تغییرات خلقی.
• نادر (کمتر از 1/0 درصد از بیماران) : کاهش بینایی در شب ، آب مروارید ، نوریت اپتیک ، اختلالات قاعدگی ، بیماری روده تحریک پذیر ، پانکراتیت ، هپاتیت ، هیپراستوز (افزایش بافت استخوانی) ، افزایش ایدیوپاتیک فشار داخل جمجمه .
عوارض زیر حتی پس از قطع دارو نیز ادامه می یابند :
ریزش مو ، درد مفاصل ، کاهش دید در شب ، تخریب غضروفها ، افسردگی (در برخی موارد ) .
کسانی که ایزوترتینوئین مصرف نموده اند در حین مصرف و یک ماه پس از قطع مصرف نمی توانند خون اهدا کنند .

اثر سوء بر جنین :
ایزوترتینوئین در صورت استفاده حین بارداری اثرات سوء ثابت شده ای بر جنین دارد و نوزاد با نقایص مادرزادی به دنیا خواهد آمد و به همین دلیل این دارو در درجه X برای حاملگی قرار داده شده است (مصرف آن حین حاملگی �ممنوع� می باشد) .
بیماران مونثی که قصد استفاده از این دارو را دارند می بایست دو هفته قبل از شروع دارو جهت احتمال حاملگی بررسی شوند و نیز از یک ماه قبل ، حین و یک ماه پس از پایان مصرف دارو از یک روش �مطمئن� جلوگیری از بارداری استفاده نمایند .
طی سالهای 1982 تا 2003 در آمریکا حدود 2000 زن هنگام مصرف این دارو باردار شده اند که در اکثر آنها سقط انجام شده است . 160 نوزاد متولد شدند که تمامی آنها دارای نقایص مادرزادی بوده اند. به همین دلیل محدودیتهای شدیدی بر نحوه تجویز و مصرف این دارو اعمال شده است .

افسردگی :
مطالعات بسیاری احتمال ارتباط بین مصرف ایزوترتینوئین و افسردگی بالینی را مطرح کرده اند . با این حال شواهد قطعی مبنی بر این موضوع تا به حال ارائه نشده است .

تداخلات دارویی :
مصرف همزمان ایزوترتینوئین و آنتی بیتویکهای تتراسایکلینی و نیز مکملهای ویتامین A توصیه نمی شود . مصرف همزمان این دارو با متوتروکسات احتمال آسیب کبدی را بالا برده و سطح متوتروکسات را بالا می برد .
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
هیلاج جونم اره عزیزم .
همش برگشت.
البته جوشای روی سینه و بازوم خوب شد ولی صورت و گردنم عینش برگشت.
ولی خدایی ٢ سال راحت بودم از شر جوش!