2737
2734
یه سری از لکه های آب روی آینه مونده و هیچ جوره هم پاک نمیشه به قول معروف به جسمش رفته.آیا اصلا راه حلی داره؟
ممنون میشم اگه بلدین راهنماییم کنین
دخترم شیدا......عشق مامان و بابا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رای تمیز کردن آینه هایی که کثیف هستند و لکه دار شده اند می توانید مقداری سرکه سفید را به همراه الکل و مایع ظرف شویی مخلوط کرده و به کمک روزنامه یا دستمال آینه و شیشه ها را تمیز کنید.

http://www.mashreghnews.ir/fa/news/102286/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D9%88-%D8%AD%D9%85%D8%A7%D9%85-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D9%85%DB%8C%D8%B2-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
2731
سرکه و یا آبلیمووووووو
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.
2738
اسپری سیف فقط.من هر کار کردم پاک نشد سرکه ابلیمو...... فقط اسپری سیف جواب داد
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!