2733
2734
عنوان

قرص اووسیز یا hd?

24170 بازدید | 4 پست
سلام
من دیشب رابطه مشکوک داشتم رفتم داروخانه قرص اووسیز داد گفت یکی الان یکی 12 ساعت بعد بخور ولی وقتی به دکترم زنگ زدم گفت این قرص safe نیست قرص hd بگیر و تا 4 روز روزی 2 عدد بخور چون زمان تخمک گذاری بوده می خواستم بدونم کسی تجربه ای داشته؟4 روز؟
سلام من یه سایت میشناسم که یه تیم پزشکی داره خیلی من سوال پرسیدم و جواب گرفتم تیمه خوبی هستن. حداکثر 24 ساعته هم جواب میدن کارشون خوبه دانستنی های مفیدی هم توی قسمت مقالاتشون گذاشتن بخونی بد نیست.
برای سوال پرسیدن فقط کافی ثبت نام کنی که خیلی هم سادست.
پیش نهاد می کنم بیبین و سوالت و مطرح کن.
فقط از پزشک خود سایت بپرس بقیه پزشکاشون دیر جواب میدن.
با نظام پزشکی هم چک کردم واقعا" دکتر هستن.
این لینک ثبت نام هستش
http://www.imbook.ir/Portal_U/Register.aspx
بعد از ثبت نام برو تویه گفتگو با پزشکان سایت
امیدوارم استفاده کنید و مفید باشه.
آدرس سایت هم
www.imbook.ir
قسمت یوزهای غیر پزشک هم اینه
http://www.imbook.ir/Default_user.aspx

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام. من 11روز پیش با خانومم آمیزش داشتم.توو دوران عقدیم. اما دخول انجام نشد.مایع منی فقط روی محل ریخته شد.شک کردیم که جذب شده باشه. واسه همین خانومم بعده 24ساعت یک عدد اوسیز و 12 ساعت بعد یکی دیگه خورد . اما از روزی که دومیشو خورد 10 روز میگذره هنوز پریود نشده. امکان داره نشه؟ بهتر نیست یکی دیگه بخوره؟
2731
سلام. من 11روز پیش با خانومم آمیزش داشتم.توو دوران عقدیم. اما دخول انجام نشد.مایع منی فقط روی محل ریخته شد.شک کردیم که جذب شده باشه. واسه همین خانومم بعده 24ساعت یک عدد اوسیز و 12 ساعت بعد یکی دیگه خورد . اما از روزی که دومیشو خورد 10 روز میگذره هنوز پریود نشده. امکان داره نشه؟ بهتر نیست یکی دیگه بخوره؟