2733
2739
عنوان

خواستگار خواهرم

734 بازدید | 34 پست

بچه ها سلام خواهرم با یه پسره دوسته که خواستگارشم هست الان، این اقا درامدش مااهی2تومن  هست  دانشگاهم نرفته ولی بچه خوبی هست از یک خانواده متوسط مثل خودمون  از لحاظ قیافه ام خواهرم میپسندتش اما درامدش کمه ولی خوب ماشین داره خوانوادشم پشتشن از طرفی دیگه یه خواستگار واسش اومده مهندس با حقوق بالا خیلی خوشتیپ و خوشگل و باشخصیت  و خانواده شم اوکی کاملا که هر کی ببینه میگه عجب شوهری اون خواستگارش یه ادم کاملا معمولیه ولی دل خواهرم با اون پسره هست پسره ام دوسش داره به نظرتون تو همچین موقعیتی باید با دلش تصمیم بگیره یا عقلش ? 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینجا متاسفانه عقل حکم نمیکنه اون دله که حکم میکنه 

اگه هم به عقلش بره تا آخره عمرش فکرش پیشه عشقشه

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
2740

ببين بعضيا اگر در اين شرايط با دل تصميم بگيرن بعدا پشيمون نمى شن. بعضيا برعكس اگر با دل تصميم بگيرن پشيمون مى شن.

بايدى وجود نداره. بستگى داره خواهرت از كدوم نوع باشه.

بزرگ ترین اندوه من و کمرشکن ترین دردم، نوستالژی های دهه 60 و 70...

عقل

چون دلی باشه بعد از یکسال که عادی شدن میبینه اشتباه کرده

با این اوضاع مملکت با ماهی دوتومن واقعا خواهرت نمیتونه به نود درصد خواسته هاش برسه و این خودش میشه باعث  دعوا

انشالله دختر دومم به سلامتی بیاد بغلم

پس فردا دوست داشتن نون واب نمیشه واسه آدم 

به خواستگارش فکر کنه و عاقلانه تصمیم بگیره

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚
2706