2737
2734
عنوان

باردارا و خانمایی که تجربه بارداری دارن لطفا ج بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 31 پست
سعی کن نخوری....بیرون خیلی تاثیر داره هوای بیرون ارومت مبکنه

فقط دیشب خوردم که تا صبح بالا اووردم

عوارضش خیلی زیاده تا تاثیر کنه

ولی من همش نگرانم وابسته نشم

برای موفقیت آرزو نکنید،تلاش کنید.

آپلود عکس

فقط دیشب خوردم که تا صبح بالا اووردم عوارضش خیلی زیاده تا تاثیر کنه ولی من همش نگرانم وابسته نشم

جای تو بودم نمیخوردم....ادمو بدتر بیحال میکنه....شما پیشنهادمنو انجام بده اثری نداش داروتو بخور

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جای تو بودم نمیخوردم....ادمو بدتر بیحال میکنه....شما پیشنهادمنو انجام بده اثری نداش داروتو بخور

من حتما کاری که گفتیو انجام میدم

دلم نمیخواد دارو بخورم بخصوص که بچه هام دوقلو هستن

آپلود عکس

من حتما کاری که گفتیو انجام میدم دلم نمیخواد دارو بخورم بخصوص که بچه هام دوقلو هستن

الههههههی عزیزم...نخور....سرتو گرم بیرون برو پیاده روی اگه استراحت نداری اگه هم استراحت داری باماشین برین....تو خونه هم هستی سرگرمی براخودت درس کن...مثلا من برا اتاق پسرم ست کامل نمد درس کردم...اینقد ناززززن

2731
الههههههی عزیزم...نخور....سرتو گرم بیرون برو پیاده روی اگه استراحت نداری اگه هم استراحت داری باماشین ...

برام دعا کن لطفا

آپلود عکس

نی نی چیه؟

من نی نی نگفتم

ولی معنیش میشه بچه😁😁

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738
متوجه نشدم.من جنسیت روپرسیدم

😂😂😂😂

فکر کردم کلمه ی نی نی تو پستم دیدی پرسیدی یعنی چی!!

دختره عزیزم😊

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
😂😂😂😂 فکر کردم کلمه ی نی نی تو پستم دیدی پرسیدی یعنی چی!! دختره عزیزم😊

خخخخخ ویییییی بروحموم ببین شکمت بادمیکنه؟؟خخخ.ای خدااااکاش منم بدونمممم

واسه سلامتی نی نی ونانیم یه صلوات لطفا😍

من عصبي و كم حوصله شدم. شاغل هستم اما به خاطر شرايط پر استرس كارم نتونستم ادامه بدم  قبل عيد هفته اي يكي دو روز دارم مي رم بعد عيد هم ديگه نمي رم. فكر كنم اعصابم بيشتر خورد شه چوت تا الان هيچ وقت تو خونه نموندم از طرفي هم احتمالا عيد هم نتونم برم مسافرت. من و همسرم تو تمام تعطيلات مسافرت مي رفتيم. سخته

خخخخخ ویییییی بروحموم ببین شکمت بادمیکنه؟؟خخخ.ای خدااااکاش منم بدونمممم

باد میکنه؟؟!!😮

یعنی چی؟😆😆

2706