2737
2734
هفته 35 هستم . از دیروز سرماخوردگی شدید گلو درد و حالت تهوع دارم . تورو خدا اگه کسی تجربش رو داره کمکم کنه . خیلی برای بچم نگرانم
مرمر جان نگران نباش عزیزم برو پیش دکترت به احتمال زیاد بهت پنی سیلین می ده چون تنها داروی سرماخوردگی و چرک خشک کن توی دوران بارداری هست.ولی حتماً داروئی که دکتر زنان بهت می ده مصرف کن نه دکتر دیگه ای ایشالا زود خوب می شی خوب سرماخوردگیه دیگه طبیعیه به بچت هم هیچ آسیبی نمی رسه.
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
سلام نگران نباش
من هم هفته یازدهم سرما خوردم نباید هیچ دارویی بخوری البته شاید هفته های بالاتر بشه دارو خورد با دکتر زنانت مشورت کن نه دکتر عمومی. سعی کن مایعات داغ و سوپ بخوری .آش کدو بخور استراحت کافی هیچ نگران نباش
(السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام
برای دریافت جوابتون میتونید به این آدرس که دو روز پیش با دوستان محترم در مورد آن تبادل نظر میکردیم بروید

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=62285&postID=2923047#2923047

نگران نباشید چون خدای نخواسته نگرانی و استرس خطرناکتر از سرماخوردگی است
دوستان منم هفته ی 17 هستم و سرما خوردم ... البته فکر کنم بیشتر سینوسام حساس شدن.. دارم از سردرد میمیرم... دیشب تا صبح از سردرد نخوابیدم... میگین چی بخورم که سرم آورم بشه و نجات پیدا کنم؟؟؟
بهترین اتفاق زندگی من در سال 93 رفتن به پابوس سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بود.. خدایا شکرت که منو لایق این سفر دونستی.. http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر**
من هم الان حسابی سرما خوردم هفته 28. آویشن در بارداری خوب نیست. ولی یک قاشق عسل+آب نسبتا داغ+ چند قطره آبلیمو ترش برای گلودرد خیلی خوبه. اب عسل رو قرقره هم کنی خیلی خوبه. شلغم و سوپ مرغ خیلی خوبه. مایعات گرم خوبه ولی شیر و مایعات کافئین دار خوب نیست (شیر برای حالت احتقان و گرفتگی بینی بده) برای بینی از این قلم بینی ها بگیر جلوی دماغت. وقت خواب ویکس رو بمال کف پات جوراب بپوش بخواب. روی گلو و سینه هم میتونی ویکس بمالی ببندی خیلی خوبه. قرصهای سرماخوردگی خوب نیست ولی حتما دکتر برو اگه عفونت داشته باشی یه سری آنتی بیوتیکها اصلا ضرری نداره. دکترا خودشون میدونن. هوای خونه مرطوب باشه بهتره میتونی بخور بدی. از همه مهمتر استراحت. دعا میکنم هم شما زود خوب بشی هم خودم
پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
2738
سلام من هم هفته بیست و یک هستم و مدتهاست که سرماخوردگی دارم به نظر من هم قرقره آب نمک و شربت عسل و لیمو خیلی خوبه
ولی از قلم بینی و ویکس و دستمال سرماخوردگی اصلا استفاده نکنین چون من از دکتر شنیدم که این اقلام به خاطر داشتن ماده مخصوص برای جنین خطرناک هستن
سلام به همگی هفته 35 هستم سرمای سختی خوردم و مرتب سرفه می کنم تا اونجایی که شنیدم سرفه خوب نیست باعث پاره شدن و یا نشت کیسه آب میشه دکتر رفتم شربت دیفین هیدرامین بهم داده کسی بوده که خورده باشه نمی دونم بخورم یا نه دکتر زنانم هم رفته مسافرت و دسترسی بهش ندارم. به نظر شما دیفین هیدرامین ضرری نداره؟
حال همه ما خوب است اما تو باور نکن.
ریحانه جون
منم هفته های اول بارداری زیاد سر درد داشتم و سینوزیتم هم عود کرده بود ... از کمپرس گرم روی پیشانی و گونه هات استفاده کن
همینطور یک کم دارچین چند قطره آب را با هم مخلوط من جوری که خمیر سفتی در بیاد و اونو روی شقیقه هات بمال خیلی تو کاهش سر درد مفیده...
2706