2737
2739
عنوان

خدایا ازت معجزه میخوام

766 بازدید | 11 پست

بابام خیلی حالش بده، لعنت به سرطان،دیدن زجر کشیدن بابا خیلی سخته 

اوضاع خونمون داغونه چند ماهه شب و روزمون یکی شده، خیلی بیچاره ایم خیلی درمونده ایم 

توروخدا واسه شفای بابام دعا کنین، دعا کنین خدا معجزشو نشونمون بده دعا کنین خدا سلامتی بهش بده، درداش همه بیاد به جونه من 

من حامله ام از این نه ماه هیچی نفهمیدم به جای اینکه وزن اضافه کنم وزن کم کردم

دلمون خونه دعامون کنین

((سبحان الله یافارج الهمّ ویاکاشف الغم فرّج همى ویسرّ أمرى و أرحم ضعفى و قلة حیلتى وأرزقنى من حیث لا أحتسب یارب العالمین)) حضرت محمد(ص)فرمودند هرکس مردم را از این دعا باخبر کند در گرفتاریش گشایش پیدا میکند. (اللهم صل علی محمد و ال محمد)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

عزیزم

ان شالله به زودی تاپیک خوشحالیتوبزنی وخبرسلامتی پدرت رابدی

حتمادعاگوهستیم

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

میدونم سخته عزیزم انشاا..خداشفاشون بده حاری منم۲۶سالشه یه بچه۱ساله داره طفلک سرطان لوزالمعده کرفته یبارجراحی کردن دراومده امابازرشدمیکنه داره میره شیمی درمانی خیلی سخته انشاا...خدابه همه مریضالباس عافبت بپوشونه بلندبگوامینننن

امضام نمیاد😴😉😉😉
2740

سعی کنید انرژی مثبت به سمتش بفرستید نه فقط شما بلکه کل خانواده

اینکه با ناراحتی باهاش رفتار بشه خودش خیلی عذابه، سرطان بیماریی که ترس و ناراحتی توش باشه خیلی زود آدمو از پا درمیاره

خدا پدرتون حفظ کنه و انشالله سایه اش همیشه بالا سرتون باشه ولی اگه خدایی نکرده یک درصد اتفاق دیگه ای بیفته بهتره که خوشحال باشه تو این زمان نه اینکه غم و قصه بخوره

زندگی + خنده × عشق - کینه = خوشبختی

مامیدخملا الان بچه ات مشکل نداره؟آخه من خیلی غصه میخورم هیچ کاری هم از دستم برنمیاد، میگن غم وغصه خیلی رو بچه اثر میذاره

((سبحان الله یافارج الهمّ ویاکاشف الغم فرّج همى ویسرّ أمرى و أرحم ضعفى و قلة حیلتى وأرزقنى من حیث لا أحتسب یارب العالمین)) حضرت محمد(ص)فرمودند هرکس مردم را از این دعا باخبر کند در گرفتاریش گشایش پیدا میکند. (اللهم صل علی محمد و ال محمد)

لعنت به سرطان منم مادرمو شس سال پیش به خاطره سرطان از دست دادم شش ما لحظه به لحظه درد کشیدنشو دیدم از دنیا سیر شدم هنوزم که هنوز همیشه درداش جلو چشمم دیگه به هیچی اعتقاد ندارم😭😭😭😭وقتی یاده درداش میفتم دلم میخواد من زودتر از اون میمردم  انشالا که پدرشما خوب بشه من خاله مادرمم سرطان داشته بعد یک سال خوب شد الان 14 سال از مریضیش میگذره و خدارشکر خوب شده