2733
2734

سلام. امسال اولین عید عروسمون است البته عروسمون خواهر شوهرمم هم است. فامیل تو فامیل شدیم. به نظرتون کادو چی بدم؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هم خانواده خودم میده هم خودم میدم. ما رسم داریم. من ۱۳ سال پیش عقد کردم. فکر کنمدماثرشوهر داد بهم چیزی. برام مهم نیست اونا دادن یا نه. من دوست دارم به زن برادرم بده چون خیلی دختر خوبیه. برای سررفرازی برادرم هم هست

هم خانواده خودم میده هم خودم میدم. ما رسم داریم. من ۱۳ سال پیش عقد کردم. فکر کنمدماثرشوهر داد بهم چی ...

آفرین خیلی خوبه که همچین دیدی دارین خدا به آدمها اندازه دلشوم میده بنظرم اگر سلیقشو کامل نمیدونی اندازه مبلغی که میخوای بدی کارت هدیه بده کارتهای هدیه عید بانکها خیلی قشنگن

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
2740