2726
عنوان

معرفی آرایشگاه عروس

| مشاهده متن کامل بحث + 1726038 بازدید | 41496 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. دوستان من یکسال عقد کردم. برای مراسم عقدم رفتم آرایشگاه زیبانگار.
گریمورش که صاحب اونجا هست خیلی زن ماهیه. تمام چهره اش آرامشه. کارش هم فوق العادست. اصلا ابرو رو تیغ نمی زنه و 80% کارش گریمه. منکه خیلی خیلی راضی بودم.
قیمتش هم مناسب بود. فامیل های دور همسرم وقتی منو دیدن فکر می کردن هیچی آرایش ندارم ولی مادر شوهرم اینا خیلی جا خوردن!!!!!!!!!!!!!!!! کلی عوضم کرد.
من که خیلی راضی بودم. تمام عروس هاش سبک اروپایی ان. عکس هام هم خیلی فوق العاده شده.
پیشنهاد می کنم حتما یک سر اونجا بزنین عروس خانم ها!!!
شماره تلفنشون : 22962417- 22962181 خانم معتمدی- زیبانگار
سلام.
چه جالب ! منم عروسیم سالن زیبانگار رفته بودم توی میدان هرویه. تمام کارهاش خوبه. مسئول اونجا یک خانم 53 ساله است که به قول مامانم دستش سکه داره. مخصوصا عروسشو کار ابروش.

آدرسش اگه اشتباه ننویسم: م هروی- برج هروی- ورودی B - واحد 104 - طبقه اول

دوستان اگه مزون خوب هم می شناسید بگین.
2728
بستگی به نوع کارت و درصد گریمت داره. ولی خانمه خیلی خیلی منصفه. برو پیشش ضرر نمی کنی . پارسال عقد از من 200 گرفت. کارش فوق العادست.
از همه مهمتر آرامش تو صورتشه. من که خیلی راضی بودم.
سلام Seveda جان. عزیزم من 100% باز هم میروم اونجا. کارش فوق العاده طبیعیه. الان هر کس آلبوم عکس های منو می بینه واقعا لذت می بره. عکاسم یکی از عکس هامو بزرگ کرده و تو آتلیه اش گذاشته.
دختر خالم هم به اصرار من 2هفته پیش اونجا رفت . اونم خیلی راضی بود. الان کلی دعام می کنه. محیطش هم خیلی آرومه. مخصوصا تو اون روز که کلی استرس داری.

معمولا معرف می خوان ازت بری اونجا.

یک چیز دیگه هم که برای من مهم بود نداشتن عکس های آتلیه ای تو سالنه. همون عکس واقعیه که خودش با دوربینش گرفته نشونت می ده. عکس بدون روتوش. توی اون عکس ها اگه دقت کنی گریم کاملا نمایانه.
دیگه ببین تو آتلیه و سالن چی می شه !!!

ببین بازم کار عروس سلیقه ایه. من خودم خیلی کارشو پسندیدم و از آرایش های غلیظ یا اکلیلی گریزانم. ولی تو ببین خودت چی دوست داری خانمی؟!

یکبار برو کاراشو ببین . ضرر نداره که .
2706