2733
2739
مرسی اوا جون برات دعا میکنم خدا بهت صبر بده و به همین زودیها ی بچه سالم بهت بده امیننننننننن

سلام محبوبه جون اگه تو نی نی سایت هستین ج منو بدین کارتون دارم ممنون

چرا رفتی ؟چرا من بیقرارم

سلام من 24سالمه و  تو ماه 8 بارداریم و امروز متوجه شدم که رحم من تک شاخ هست هنوز سونوگرافی ندادم و خیلی نگرانم.  من خیلی ناراحتم تورو خدا راهنمایی کنید بچم سالم به دنیا میاد؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من تو هفته 30 سزارین شدم نینی نموند 6 ماه بعد اجاز بارداری داشتم که همون ماه باردارشدم

سلام بچه ات سالم دنيا اومد منم مثل شما سزارين شدم ولي ميترسم دوباره باردار شم 

جنین من هشت هفته ای چون روی جای زخم سزارین بوده نمیشه کورتاژ کرد ناچارا تصمیم به سزارین گرفته اگه کس ...

سلام من الان هفته هفتم. بارداری اولم سزارین بودم. الان دوس دارم با سزارین سقط کنم چون ناخواسته باردار بودم. آیا امکانش هست؟ 

2731
سلام من الان هفته هفتم. بارداری اولم سزارین بودم. الان دوس دارم با سزارین سقط کنم چون ناخواسته باردا ...

هیچ بیمارستانی قبول نمیکنه بدون دلیل پزشکی جنین رو سقط کنید و برای سزارین هم حتما باید برید بیمارستان...پس عملا ممکن نیست این کار!!!

شما سقط کردین؟

نه خداروشکر اون موقع ک همچین متنی نوشتم کرونا بود و ناامید بودم از همه جا ولی خدا روشکر سقط نکردم گرچه هزاربلا سرم اومد و تا پای مرگ رفتم و همه چی ب جون خریدم ولی زایمان کردم