2726
عنوان

کدام مرکز ناباروری؟ ابن سینا یا رویان یا...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 274441 بازدید | 223 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها کساییکه لوله هاشون مشکل داره نرن کشاف-نوید رو میگم چون زیفت میکنه و میزاره تو همون لوله هایی که مشکل دارن پس احتمال بارداری کم میشه. واسه یکی از دوستام همینکارو کرده بدبخت با هزینه رفت و امد 5 میلیون واسش تموم شده. ولی جاهای دیگه میکرو میکنن میزارن تو خود رحم نهایتا 2 میلیون تموم میشه تازه جراحی و بخیه و بیهوشی عمومیم نداره فقط 5 دقیقه بیهوشس میدن بدون درد. بهرحال امیدوارم هرجا میرین موفق باشین
لادی جان هزینه ها چه جوری ه درکدام مرکز بهترانجام میدهند من از مرکز ناباروی امام خمینی وقت گرفتم وگفت با بیمه میباشد برای مهر ماه من تازه قدم در این راه گذاشتم امیدورام خدا به همه بچه بدهد به من هم همینطور ان شاءالله همه در ماه رمضان حاجت روا شوند
2728
میکرو بیشتر واسه کسایی خوبه که شوشو مشکل داره چون اسپرم رو بطور ازمایشگاهی با سرنگ با تخمک لقاح میدن ولی تو ای وی اف میزارن دو تا عزیز! خودشون طبیعی لقاح پیدا کنن. توی هردو مورد در نهایت جنین رو میزارن تو رحم ولی تو زیفت میزارن تو لوله...افتاد آماندا جان؟
لیلا جان یعنی توکلینیک امام خمینی بیمه قبول میکنن؟ واسه داروها؟واسه عمل؟چه بیمه ای؟آخه من شنیدم واسه ناباروران میخوان اقداماتی کنن از جمله قبول کردن بیمه داروها و عمل... ولی نمیدونستم هنوز جایی اینکارو میکنه یا نه...
سلام به همگی
من حدود 5-6 بار میکرو شدم و دفعه اخر حامله شدم که هفته 8 ام 2 هفته بعد از تشکیل قلب جنینم سقط شد
دیگه تصمیم گرفتم اصفهان رو بیخیال بشم و تهران برم
رفتم پیش دبیر اشرافی و صفارزاده و صارم و رویان هم وقت داشتم که وقتی رفتم پیش پاکروش دیگه اونجا نرفتم
تشخیصش حرف نداره
پیش دکترها که میری زود یه عکس و یه لاپاراسکوپی و فوقش ازمایش هورمون میدن و میگن میکر و یا زیفت باید بشی همین
ولی پاکروش با 2-3 تا ازمایش تخصصی به من گفت تو باید در حین حاملگیت فولیک اید 5 و ب-کمپلکس بخوری که من شروع کردم به خوردنش + امگا3
بعد 3-4 ماه دمای بدنم رو صبحها گفت بگیرم و نمودار تخمک گذاری رو بردم پیشش گفت تخمکها خیلی سالم نیستن و گفت مشکل عروقی داری یک روز در میون امپول ب-کمپلکس و قرص اسپیرین و قرص پردنیزولون داد بهم برای 2 ماه که استفاده کنم و دمای بدن بگیرم و دوباره برم
.
.
خلاصش اینکه من بعد از 6 بار عمل وقتی اومدم تهران بازم همشون گفتن وایی خیلی عمل کردی ولی بیا ما این بار عمل میکنیم دفعه اخر باشه اگه نشد اهدایی باید بگیری
ولی این دکتر با بررسی دقیق علت رو فهمید من اگه 10 بار دیگه هم عمل میکردم اگه حامله میشدم هفته 8 که شروع تشکیل سیستم عصبی جنینه سقط میکردم ولی قلبش تشکیل میشد

ایشالا که همتون به زودی زود نینیدار بشید
راستی کسایی که شوهرشون خیلی اسپرم ضعیف داره و خودشون تخمک خوب ندارن زیفت اصلا کیس خوبی نیست چون احتمال حاملگی خارج رحم رو بالا میبره
چون توی زیفت لقاح رو انتقال میدن توی لوله ها بنابراین اصلا معلوم نمیشه ایا از این تعداد که گذاشتن چند تاشون به مرحله تشکیل جنین میرسه
.
.
لادی جون خدا دوقلوهاتو 100 سال به سلامتی برات نگه داره عزیزم همینطور 2قلوهای خواهرتو...برای ماها هم خیلی دعا کنید
هدیه جون منم هفته 7 سقط کردم با میکرو به نظرت چیکار کنم؟برم کجا؟ممکنه منم مشکل عروقی یا...داشته باشم؟کجا برم حالا؟
لادی جون عزیزم شما و خواهرت مشکلتون چی بود؟منظورم اینه که از خودتون بود یا شوشو؟ خداروشکر واسه ما هم دعا کن که ایشالا دست راستت بیاد زیر سر ما یه روزی. تو چون این سختیاروکشیدی بیشتردرکمون میکنی...
نیلا جونم ببین مشکلات زیادی میتونه برای این مسئله باشه من تشخیص این دکتر را خیلی قبول دارم
اصلا یکی از تخصص هاش همینه
دکتر جلیل پاک روش....تلفن 88890501 و 88902361
باید تماس بگیری و بگید دفعه اوله میخواهی بری
حتما حتما بگو میکرو کردی و سقط داشتی
چون مریض بار اول رو به سختی نوبت میدن
بچه ها من میخوام یک پیشنهاد بدم قبل از اینکه خودتونو بسپارین به این مراکز یک سری هم پیش پاک روش برین من خودم بعداز چهار بار میکرو دارم میرم پیشش اگه امکان باردار شدن طبیعی داشته باشین بهتون میگه اگه نه که هر جا دوست داشتید برید من شوهرم مشکل تحرک اسپرم داشت البته تازه رفتم یک ماهی اما امیدم بعد از خدا به اونه
2706