2737
2734
عنوان

کدام مرکز ناباروری؟ ابن سینا یا رویان یا...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 274528 بازدید | 223 پست
سلام

لادی جان همه مشکلاتی که گفتی (بعضی ها هم لوله هاشون بستس هم اندومتریوز شدید دارن هم میوم دارن و هزار تا مشکلات حاد دیگه دکتر که سهله خوده خدا هم نمیتونه واسشون کاری بکنه) من دارم

خیلی حالم بده.
هم خودم و هم شوشو کلی مشکل داریم

ابن سینا وقت دارم
برم ببینم چی می شه
توکلم به خداست.

تو هم به ما منتظرها دعا کن.
اماندا جان نا امیدی نه نباید خودتو ببازی همش به خودت بگو من مامان میشم انرژی مثبت به خودت بده و به خدا توکل کن من هم دوران شماها رو داشتم ولی نباختم دلم شکست ولی وا ندادم گریه کردم ولی دوباره بلند شدم با این حال هیچ چیزی رو از خدا به زور نخواه وقتی دفعه اول سقط کردم پیش کشاف خیلی گریه کردم میدونی بهم چی گفت
گفت دوست داشتی خدا بچه ناقص بهت میداد گفتم نه گفت خیلو خوب پس اشکاتو پاک کن و دوباره سعی کن
نا امیدی بلای این درده به خودت روحیه بده ان شاالله ابن سینا جواب بگیری با این حال کشاف رو یادت نره
دوستت دارم و همدردتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اماندا جان نا امیدی نه نباید خودتو ببازی همش به خودت بگو من مامان میشم انرژی مثبت به خودت بده و به خدا توکل کن من هم دوران شماها رو داشتم ولی نباختم دلم شکست ولی وا ندادم گریه کردم ولی دوباره بلند شدم با این حال هیچ چیزی رو از خدا به زور نخواه وقتی دفعه اول سقط کردم پیش کشاف خیلی گریه کردم میدونی بهم چی گفت
گفت دوست داشتی خدا بچه ناقص بهت میداد گفتم نه گفت خیلو خوب پس اشکاتو پاک کن و دوباره سعی کن
نا امیدی بلای این درده به خودت روحیه بده ان شاالله ابن سینا جواب بگیری با این حال کشاف رو یادت نره
دوستت دارم و همدردتم
2728
2738
لیلا جان نه در ای وی اف جنین خارج از رحم و در شرایط ازمایشگاهی تشکیل میشه یعنی اسپرم رو با تخمک لقاح میدن و بعد از 72 ساعت وقتی جنین تشکیل شد وارد حفره رحم میکنن ولی در زیفت تخمک لقاح داده شده رو وارد لوله ها میکنن و تقسیمات باید به صورت طبیعی انجام شه وخوده جنین به صورت طبیعی و در شرایط رحمی تشکیل شه ولانه گزینی کنه متوجه شدی
2706