2733
2734
عنوان

دکتر پوست خوب

| مشاهده متن کامل بحث + 252427 بازدید | 174 پست
بهترین گزینه دکتر بهروز باریک بین .تخصصش و تشخیصش تو ایران بی نظیر نباشه کم نظیره .اسمشو توی گوگل سرچ کنید و به وبسایتش مراجعه کنید .من به ایشون ایمان دارم
< کــــامـــــــــــــی >
منم تقریبا یه مشکلی شبیه این بیماری رو داشتم .شاید 10 جا رفتم که همه به اسمشون قسم میخوردن ولی همشون اشتباه تشخیص دادن تا اینکه دکتر باریک بین با اولین مشاهده تشخیص درست داد و درمانم کرد .خیلی ها رو فرستادم پیشش و همشون راضی بودن و ازش تعریف کردن
< کــــامـــــــــــــی >

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام توروخدا کمک کنید من ٦ ماه باردارم از قبل بارداریم لکه های سفید روی پوستم کمرم و شکمم اومده بود بدون درد و خارش الان خیلی میترسم روی نینی ام تاثیر بذاره فک کنم قارچ پوستیه
2731
من برای دوتا جای زخم کوچولو روی صورتم رفتم پیش دکتراسحاقی متخصص پوست و مو در کلینیک نگین ونک. اینقدر پشیمونم که خدا می دونه کلی هزینه کردم ولی اندازه ناحیه بزرگتر و عمیق تر از قبل شده و هنوز بعد از سه ماه شدیدأ قرمزه. رفتم پیش دکتر می گم چرا اینجوری شدم؟ مردیکه لپ منو کشید (من یه خانم متأهلم) و گفت نترس عزیزم هشت الی نه جلسه دیگه بیا پیشم درست می شه. بهش گفتم دکتر شما اولش به من گفتید کلأ سه جلسه و به فاصله ده روز (سابسیژن و درم ابریژن و لیزر CO2) و اینو توی فرم هم نوشتید. با اینکه فرم را نشونش دادم کلأ منکر موضوع شد و گفت این کارا عجله برنمی داره. الان خیلی ناراحتم هم جای زخمها خیلی عمیق تر و بدتر شده هم احساس می کنم احمق فرض شدم. هم از این مملکت هرکی به هرکی متنفرم.
دختر خانمایی که دنبال زیباشدن هستن کلینیک نسیم قیطریه حرف نداره کارشون عالیه مخصوصا خانمای چاق که لیپوماتیک رو بهشون پیشنهاد میکنم برن اینجا آدرس بلوار ۳۵متری قیطریه بعد از پارک قیطریه 021-22231677 0912-9346080 https://www.instagram.com/lipomatic_nasim/
بهترین کار اینه بری بیمارستان فوق تخصص پوست رازی تمام دکتراش فوق تخصص هستند و استادای دانشگاه زیر نظر دانشگاه علوم پزشکیه اونقدر اونجا دکتر هست با چندتاشون می شه مشورت کنی و نظراشونو بپرسی به هر دکتری نمی شه اعتماد کرد گذشت اون روزا که به قسم پزشکیشون پایبند بودنن اینجا حداقل به اسم دولتی یه کم سر سامون داره
خدایا وفتش نشد هنوز؟ :(
2738
سلام دوستای خوبم پیش هردکتری میرید . پیش شادی مظلومی نرید.... من برای درمان اگزما پیش دکتر شادی مظلومی در کرج رفتم.به معنای واقعی کلمه دکتر بی سوادی بود.مطب شیکی داره اما کاملا بی ادبه! اولش که وارد اتاقش شدم سرووضعش ژولیده و شلخته بود که همان لحظه از آمدنم پشیمان شدم وگفتم این دیگه کیه !!! درعرض یک دقیقه فقط یه دارو نوشت و بعدم سریع از اتاقش رفت بیرون... گفت به سلامت!!!! منم چندتا سوال داشتم...یک مشکل دیگه هم داشتم.میخواستم دارو بنویسه....سوال ازش بپرسید انگار بهش فحش دادید درجواب سوالت خیلی بد بهت نگاه میکنه ! یعنی پیش این خانم برید پولت را انداختی دووورر. الان سه ماه گذشته دارویی که نوشت هم اصلا تاثیر نداشت.تازه وضعم بدتر هم شده... گفتم این را اطلاع رسانی کنم که دیگران اشتباه منو نکنند وگول تبلیغات بیلبوردی و مجله ای را نخورند....

دکتر رکسانا یغمایی واقعا خوب بود

من لیکن پلان داشتم دو سال اصلا خوب نشدم رفتم پیشش یک راهنمایی هایی کرد که خیلی موثر بود کل نسخه هم 10 تومن شد

خواهرمم هم خال داشت تو صورت خیلی خوب جراحی کرد

من راضی بودم اصلا تجاری کار نمی کنه

2706