2733
2739
عنوان

آزمایشات سقط مکرر و عدم لانه گزینی موفق + چکاپ های روتین حاملگی

| مشاهده متن کامل بحث + 106161 بازدید | 195 پست

سلام دوستای خوبم   امروز که اوندم و پیامام و خوندن خیلی  دلم گرفت   خداروسکر اون روزا تمام شده و پسرم و دارم.

من  مشکلم این بود

Cd 19 بالای ماکزیمم رنج

Hla drبالای ماکزیمم رنج

Antithrombin  روی مینیمم  ۸۰

Mthfr c677tهترو زیگوت

a1298c هتروزیگوت

Betafibrinogen هتروزیگوت

بودم   ازمایشاتم  کامل کامل بود  وتحت نطر دکتر فاطمه رزلقی بودم.

قبل بارداری  اسپرین ۸۰  روزی ۱دونه به مدت دوماه

ب۶ هرروز

ب۱۲ هفته ای ۱بار

فولیک ۵ هرروز

امگا۳ هرروز

متفورمین ۵۰۰ سه تا به خاطر قندناشتا۹۹

کلسیم هرروز بعد صبحانه

پردنیزالون ۵میلی گرم 

بارداری هم   همه اینها   به جز پردنیزالون   به علاه سرم ای وی ای جی  ۷دوره هر۲۸روز     انوکساپرین ۶۰۰۰۰

بارداری هام همخ  تو ۵هفته و ۵روز  تمام میشدن  .۴بار این اتفاق افتاد.

دوست دارمش مثل زورقی که موج را...😍کیان همه دنیای من و باباش😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوستان عزیز کسانی که جنین بدون ضربان دارن واسه سقط عجله نکنن یکم صبر کنن شاید قلب تشکیل بشه واگر نشد باز عجله نکنن اول طب سنتی رو امتحان کنین بعد تن به کورتاژ و غیره بدین، من خودم این شرایط رو طی کردم خیلی بهتر از اضطراب بیمارستان هست من تو هفته 16 سقط داشتم جنینم 9 هفته مونده بود.ایشالا پیش نیاد واسه کسی. اگه کسی خواست پیام بده من راهنماییش میکنم 

برای سقط فراموش شده نماز شب خیلی مفیده. هم به خاطر معنویت وهم اینکه زود بیدار شدن خون رو رقیق میکنه و خونرسانی رو به جفت راحت میکنه

حالا اگه نماز شب هم نتونستید بخونین صبح قبل از اذان بیدار بشید و نخوابید. خواب صبح خون رو غلیظ میکنه و حتی کم خونی هم میاره

منم دو مورد سقط داشتم و این ماه iui کردم که منفی شد .الان یک سال زیر نظر دکتر طرازی تو مرکز ابن سینا تحت درمانم و تقریبا همه آزمایش ها رو هم دادیم هیچ مشکل خاصی ندارم فقط کم کاری تیرویید داشتم که الان با دارو تحت کنترل و cd16 و ۵۶ درست لب مرز بود و دکتر گفته بهت دارو نمیدم برو اگر برای بار سوم سقط شد بیا دارو بدم بهت . کسی بوده با شرایط من دارو خاصی گرفته باشه؟

خدایا حواست بهم هست؟! نخواه ازت ناامید بشم.این پنجمین بار بود که امیدم رو ناامید کردی۱۴۰۱/۰۳/۱۰
سلام منم 2بارسقط توهفته 5 بدون ساک داشتم. تازه می خوام ازمایش کاریوتاب و ایمنی و انعقادی و بدم اینجا ...

عزیزم منم چنین مشکلی دارم ولی هنوز ازمایشای ایمنی و انعقادی رو ندادم.شما ازمایش dfiهمسرتون نرمال بود؟

2740

من‌برای‌بار‌دوم‌خواستم‌مامان‌بشم‌.که‌نشده‌ودوتا‌سقط‌۶‌و۲۳‌هفته‌داشتم.بعد‌از‌کلی‌آزمایشات‌دکتر‌روماتولوژی‌گفت‌سندرم‌آنتی‌فسفولیپید‌داری‌بایدآسپرین‌بخوری.میتونی‌اقدام‌کنی.امروز‌ولی‌به‌من‌میگه‌سه‌ماه‌دست‌نگه‌دار‌تست‌Anti Ana ds باید سه‌ما‌تکرار‌بشه‌‌در‌صورتی‌که‌ Anaمثبت‌بود‌ولی‌dsمنفی‌بود‌.نمیدونم‌چرا‌اینو‌میگه‌آنتی‌دی‌اس‌منفی‌یعنی‌لوپوس‌منفی.ولی‌جواب‌بهم‌نمیدن.خسته‌شدم‌دیگه‌تورو‌خدا‌برام‌دعا‌کنید‌که‌علتش‌پیدا‌شه.

منم دو مورد سقط داشتم و این ماه iui کردم که منفی شد .الان یک سال زیر نظر دکتر طرازی تو مرکز ابن سینا ...

من تازه رفتم زیر نظر دکتر طرازی برام یه سری ازمایشات ایمتی و انعقادی نوشته که هنوز نرفتم بدم

شما باردار نشدی؟

من تازه رفتم زیر نظر دکتر طرازی برام یه سری ازمایشات ایمتی و انعقادی نوشته که هنوز نرفتم بدم شما با ...

چرا عزیزم شهریور ماه باردار شدم اما باز هم سقط شد

خدایا حواست بهم هست؟! نخواه ازت ناامید بشم.این پنجمین بار بود که امیدم رو ناامید کردی۱۴۰۱/۰۳/۱۰