2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817731 بازدید | 669023 پست

نیلوووووو جووون تولدت مبارککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

تولد تولد ...تولدت مبارک ...

مبارک مبارک تولدت مبارک 

بیا شمعا رو فوت کن تا صد سال زنده باشی....    

هوووراااااااااااااااااااااااااااااااااااااا 

با اجازه           ....

حامله ها دسسست     منتظرا رقص ....    

ایشالله جشن بارداری و مامان شدنت.... 

نیلو جان تولدت مبارک انشاالله سالهای سال کنار شوهر و بچه هات زندگی  شاد ذاشته باشی

رَبِّ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعاءِ رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نیلوووووو جووون تولدت مبارککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک تولد تولد ...تولدت مبارک .. ...

مرسی لیلای عززززیززززم😙😙😙😙😙انشاله جشن بارداریتو بگیریم😍😍

حالا بیا یکم قرش بدیم👏👏👏    😂😂

خدایا...شکرت😍
2728

فارا جون مبارکت باشه عزیزم...چه لحظات نابی اونم بعد سالهاااا انتظار خدااایا شکرت🎊🎉🎊🎉🎊🌸🌼🌻🌹عزیزم فقط مراقب خودت و فرشته  کوچولووو باش و نهایت لذت رو ببر از این لحظات..خدا نگهدارش باشه یک عمر😚😚

نیلووو جان تولدتتتتت مبارک..تولد 120 سالگیت ایشالاااا..امیدوارم بهترین سال باشه واست🎉🎊🎊🎊🎉🌸🌼🎉🎉🌻🍕🍟🍛

لیلا جان الان ما بلاتکلیفاااا چه کنیم..تو مرحله آمپاس تشرف داریم😂😄😊😁یااا خدااا..

عزیزم شماهم مراعات کن گلم زود یادت رفت دوشنبه رووو هاااا😉

نازی جااان همش دارم اختلاف ساعت و در نظر میگیرم اما نمیدونم کدوم ایالتی ولی در هرحال..امیدوارم بهترین اتفاق زندگیت رو جشن بگیریم امروز..آمین😍😚😍😚

🌹🌻در انتظار رویت، ما و امیدواری  در عشوه ی وصالت، ما و خیال و خوابی 🌻🌹من با خود و جهان اطراف خود یکسره در صلح و آرامشم..
فارا جون مبارکت باشه عزیزم...چه لحظات نابی اونم بعد سالهاااا انتظار خدااایا شکرت ...

آتریسا جون شماها جز حامله ها هستین ... چون تو دلتون نی نی هست   ایشالله نه ماه بهتون بچسبه   

پس حالا یه دور دیگه تلکیفتونم معلوم کردم

حامله ها دسسسسسست منتظراا رقص   

آتریسا اتفاقا بیمارستان گفتن 3 روز استراحت کن ... من جنبه ندارم   بیا بزن برقصیم خوش باشیم چیزی نمیشه   

منم دقیقا به اختلاف ساعتمون با نازی فکر میکنم... ایشالله که خوش خبر میاد ...  

سلام دوستان اینجا کسی هست که بهش پیشنهاد پی جی دی داده باشن؟

عزیزم بله از دوستان چند نفری بودن......

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2738

عزیزم تفلدت مبارککککککککککک.......

ایشالله سال دیگه وروجکت با دستای جینقولیش بره تو کیک تولدتتتتتتت

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
وای دوستانم چقدر شماها خوبید 😍 کلی امیدوارم کردید. ممنونم از تبریکهاتون و مهربونی هاتون. خودم هنوز ...

عزیزم نگران خونریزیات نباش........

ایشالله بعد نه ماه البته کمتر وروجکتو بغل میکنی و همه این خستگیا از تنت در میره......

عزیزم تفلدت مبارککککککککککک....... ایشالله سال دیگه وروجکت با دستای جینقولیش بره تو کیک تولدتتتتتتت

مرسی عزیزم انشاله واسه همه ی منتظرا تا سال آینده نی نی هاشون در آغوششون باشه آمین

خدایا...شکرت😍
2706