2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818299 بازدید | 669074 پست

آزیتا جون ، مبارکت باشه، ایشالله که تا چند روز دیگه با یه بتای تپل مپل میای که جشن بگیریم و شاد بشیم.

رحمت جان عیدت مبارک ،،، ایشالله عزیزم سال آینده همون دعایی که تو کردی میشه 😍😍😍😍😍🍼🍼🍼🍼🍼

بچه ها سلام، یه چیزی بگم، تو این 7-8 ماهی که به رویان رفت و آمد داشتم همیشه با قیافه های نگران و بعض ...

عزیزم ایشالله همیشه زندگیت پر از امید و شادی و موفقیت باشه.....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام از همتون التماس دعا دارم ....آنا جون دارم میرم دعا کن اینسری دست پر برگردم 

عزیزم ایشالله با دل پر نی نی برمیگردی و دو هفته دیگه هم دستت با یه بتای تپل پر میشه!!!!!!

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام دوستان من 6روز از انتقالم گذشته در واقع روز 7 هستم. امروز طاقت نیاوردم و بی بی چک گذاشتم و هاله ...

آزیتا جون مامان شک نکن و بعید نیست دوقلو هم باشه شایدم بیشتر.....

عزیزم خدا شاهده منتظر یه بتای تپل مپلم برات...

2731
دوستان گلم و آنای عزیز پیشاپش عیدتون مبارک          انشاالله سال بعد ما ...

زیزم غید شمام مبارک.....

ایشالله تک تکتون عیدیاتونو به زودی بگیرین....

سلام دخترا خوبین پیشاپیش عیدتون مبارک....

آنا جون من دوباره استرس گرفتم الان 16 هفته ام ولی حسش نمیکنم قبلا یکم دلم سفت میشد ولی الان چند روزه حسی ندارم همش میخوام برم سونو کنم بعد میگم ولش کن بزار تا 21 زمان غربالگریم😢

این علائمم طبیعیه؟

سلام دوستان عزیزم، عید همتون مبارک ،

امیدوار جون نظر آنا جون درسته ، اگر بخوای صد در صد خیالت از جنسیت راحت باشه باید بعد از تشکیل شدن جنین آزمایش کنن وگرنه شانسیه ، تو بارداری طبیعی ۵۰ ...۵۰ هستش ،،تو iui میشه فوقش ۶۰ تا ۷۰ درصد ، ولی وقتی جنین تشکیل میشه اون دیگه جنسیتش مشخصه و تعیین شده، در ضمن تو میکرو و ivf ا س پ ر م هارو شستشو میدن بعد اون خوبارو انتخاب میکنن که حتما جنین تشکیل بشه ، چون نمیخوان تخمکارو که حروم کنن ، حالا ممکنه تو ا س پ ر م انتخابی اون جنس مورد نظر کیفیتشون خوب نباشه و تعدادون کم باشه ، مثلا آقایونی که بعضی از مشاغلو دارن و یا یه سری بیماریها میبینی شانس داشتن یه جنسیت خاص بیشتر میشه براشونو یا آقایون استرسی ، بهتره همون میکرو یا ivf  انجام بشه که مثل اون خانومی که آزیتا جون گفت دیگه طرف مطمین باشه از نتیجه ، مثلا اون خانم براش فقط یه جنین پسر تکیل شده خب این یعنی اون ا س پ ر م ها ی y کمتر یا ضعیف تر یا مشکل دار تر بودن ،ولی حداقل مطمین شد اونی که انتقال داده درسته

2738

سلام به همه دوستان عزيزم ، عيد همگي مبارك باشه ، دوستاي خوبم كه انتقال داديد ان شا الله زود زود با جواب مثبت ميان و بقيه هم ان شا الله زود زود مامان ميشيم ، من هم امروز رفتم و استراديول رو شروع كردم برام دعا كنيد اين بار توي سيكلم مشكلي پيش نياد .

آنا جون اين آزمايش هايي هست كه بعد از منفي شدن دكتر برام نوشت.هرچي ازش خواستم همه آزا كه برام فرستاد ...

عزیزم هموسیستئنت یکم بالاست، درسته تو رنجه ولی یادمه دکترم گفته بود زیر ۱۲ باید باشه برا همین فکر کنم یکم کنترل نیاز داری......

لااقل اگه دکترت دارو تو این زمینه نمیده آب زیاد بخور و مواد غذایی و میوه های سالسیلات دار (آسپرین طبیعی) مناسب طبعت زیاد بخور که غلظت خونتو یکم پایین بیاره.....

لیستشو برات میذارم اگه یادم رفت حتما یاداوری کن!!!!!

بقیه مواردم تا جایی که یادمه خوب بودن!!!!!!

بچه ها به نظر شما پی آر پی خوبه انجام بدم یا فایده نداره و به درد نمیخوره؟ خیلی دودلم    

عزیزم باید ببینی دکترت پی آر پی ر. برات صلاح میدونه یانه.....

چون شاید برا یکی خوب باشه برا یکی بد.....

بچه ها عیدتون پیشاپیش مبارک  انشاله ههممون ب خواسته قلبیمون برسیم و راحت شیم از زخم زبونا و عش ...

عزیزم عید تو هم مبارک مامان کوشولو......

ایشالله چیزی تا مامان شدنت نمونده......

هر از گاهی بهمون سر بزن دلمون برات تنگ میشه.....

چه روزایی رو تو این سایت نگذروندم ...........همه مادرشدن چون لیاقت داشتن اما من موندم  امیدوار ...

عزیزم شک نکن لایق ترینی......

خدا میخواد یه وروجک مامانی از بهترینا برات بفرسته واسه همین یکم بیشتر زمان برده دیگه چیزی نمونده!!!!!!!

سلام دخترا خوبین پیشاپیش عیدتون مبارک.... آنا جون من دوباره استرس گرفتم الان 16 هفته ام ولی حسش نمی ...

عزیزم اصلا نگران نباش حالش خوبه اما اگه دلت آروم نمیگیره یه سونوی معمولی برو......

منم گاها اینطوری میشدم و استرس مثل خوره منو موخورد دیگه شوشو میگفت پاشو بریم سونو من میدونم تا سونو نکنی آروم نمیشی.....

باورت میشه تا هزینه رو به صندوق پرداخت میگردم یه لگد نثارم میکرد میگفت جینگولی فقط میخواستی خرج رو دستمون بذاری تا اعلام حضور کنی......

پس بدون حالا حالا از این نگرانیا خواهی داشت اما شک نکن وروجکت حالش خوبه!!!!

اما برا آرامشت اگه دوست داری یه سونو برو چون خوب نیست این پنج هفته رو بهش الکی استرس بدی!!!!!

پس یا سعی کن به خودت آرامش بدی یا سونو برو!!!!!

2706