2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813138 بازدید | 668776 پست
دوستان خواستم بگم من اینجا خیلی داستان معجزه میشنیدم ولی میگفتم مگه میشه برای منم اتفاق بیافته ؟ولی ...

سلام به همه دوستان :

واي خداي من ، اين چند وقته خيلي دلم گرفته بود ، ولي با خوندن مطالب شما دوست خوبم خيلي اميدوار شدم ، عزيزم خيلي خيلي مباركت باشه ، شيريني اين معجزه گواراي وجودت .

خيلي خيلي التماس دعا .

منتظر رحمت جان ایشالله تو هم به زودی مادر میشی ، دلم روشنه ، 

امروز رفتم قرص ویزان گرفتم وااای خیلی گرونه ۵۲ یورو بود قیمتش بیمه هم قبول نمیکنه ، واقعا من موندم ما برا نازایی گریه کنیم یا هزینه ها 😂😂😂😂😂 یعنی دیگه خندم میگیره باور کنین 😂😂😂 خدایا خودت کمک کن به ما ،

حالا فقط همین هزینه باشه خوبه صد تا آزمایشو برو بیا و یعنی موندم برا کدوم ناراحت باشم به جان خودم😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه دوستان : واي خداي من ، اين چند وقته خيلي دلم گرفته بود ، ولي با خوندن مطالب شما دوست خو ...

ممنون عزیزم

انشالله شما هم طعم شیرین معجزه خدا رو بچشید

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروزت خدای فردا هم هست، "فردایت قشنگ"

aatrisa جان منم بد جای رحمم هست ولی اصلا نمیخوام بهش فکر کنم چون مال منم به روده ربط داره ،فکر کن منم اصلا درد ندارم هیچموقع ولی خب مربوط میشه به محل اندو، ولی به منم دکترا اینجا گفتن تاثیری تو مثبت شدن نداره مگر اینکه اندو داخل رحم باشه و حتی کسانی هستن که با اون وجود هم مثبت شدن با وجود اندو در رحم ، خلاصه من که نفهمیدم ،ولی میدونم دکترا با توجه به یه سری شرایط میگن احتمال بارداری هست یا نه ، حالا امید به خدا، دکتر به من همچین میگفت بدو باردار شوبه قول مادرشوهرم انگار بچه تو کمد باید در کمد و باز کنی بذاری تو شکمت 😂😂😂😂

2728
دوستان خواستم بگم من اینجا خیلی داستان معجزه میشنیدم ولی میگفتم مگه میشه برای منم اتفاق بیافته ؟ولی ...

مامانی مامان عزیز به جان دردونم قسم تا اسمتو دیدم گفتم حتما خبر یه معجزه دیگه هست.....

آخه من اولش میرم تو اعلانا و دونه دونه پستارو چک میکنم......

خدا شاهده با تک تک جملاتت اشک شوق ریختم......

خیلی خیلی خیلی برات خوشحال شدمممممممم.....

گوارای وجودت.......

خدایا این باران معجزت رو از دوستام دریغ نکن و تک تکشون رو خیس خیس کن......

بازم بهت تبریک میگم و با تمام وجودم برات شاد شدمممممممم.....

منتظر خبر زایمانت هست و اینکه بیایی و از شیطنتای وروجکت بگی......

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

دوستان من يه سوال داشتم باروش ميكرو ميشه تعيين جنسيت كرد البته نه به روش پي جي دي كه اونو شنيدم به جنين احتمالا آسيب ميزنه به همين روشي كه تو آي يو آي ميكنن و اسپرم yرو جدا ميكنن ميشه اونو جدا كنن تزريق كنن تو تخمك ؟احتمال پسرشدن چقدره تو اين حالت خبردارين؟

-------------------------------------------------------- آنا جون  داشتم کانال تون رو میخوندم ...

والا آتریسا جون نمیتونم نظر دقیق بگم اما من شخصا وهله اول برا سلامتی خودم و بعدشم برا بالاتر رفتن شانس + شدن ترجیح میدادم درمان کاملی بکنم.....

اما خوب خیلیم قطعی نمیتونم نظر بدم و اینکه آیا ممکنه درمان کامل با وجود اینکه مشکلت رو کامل رفع میکنه اما آیا میتونه باعث بشه مشکل خاصی پیش بیاد یا نه...

بابت hla مثبت خیلی نمیدونم.....

در حد کلی یه چیزایی میدونم اما نمیدونم با اطلاعاتی که من میدونم مرتبطه یا نه......

یه بحث ناسازگاری ژنی هست.....

که به بحث پس زدن جنین به خاطر ۵۰ درصد ژن که به پدر تعلق داره باشه اون موقع اگه اشتباه نکنم لنفوسیتای پدر رو در صورت سازگاری خونی به مادر تزریق میکنن.....

البته بازم تاکید میکنم نمیدونم منظورت از hla مثبت همین بود یا نه.....

خلاصه عزیزم خیلی خودتو اذیت نکن و به جای اینکه انقدر خودخوری کنی برو با چند تا دکتر مشورت کن......

ایشالله که همه چی خوب پیش میره.....

برا hla مثبت فکر کنم با م ر ی م ت و ک ل ی مشورت کنی بد نباشه.....

ایشالله که بهترینا در انتظارته عزیزم....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
انا جون من 28 اردیبهشت انتقال دادم وو دیروز و پریروز بی بی منفی شد و بار سوم انتقال و دیگه جنین فریز ...

عزیزم پس امروز تازه روز ۱۱ انتقالته......

چی کار کنم از دستت دخمل!!!!!!

نمیدونم چرا انقدر عجله کردی عزیزم.....

من این همه میگم اصلا بی بی نذاری تو تا امروز کلی بی بی گذاشتی......

به خدا اگه دستم بهت رسیده بود چند تا وشگون اساسی ازت گرفته بودم.....

پس خواهشا دیگه بی بی نذار و ایشالله چند وور دیگه میری آز میدی و خبر بتای تپلتو میدی!!!!!!

مامانی مامان عزیز به جان دردونم قسم تا اسمتو دیدم گفتم حتما خبر یه معجزه دیگه هست..... آخه من اولش ...

عززززیزززززززززززززم

ممنون آنا جون دوست خوبم خیلی لطف داری

دوست داشتم زودتر بیام اینجا و خبر این معجزه رو بهت بدم اما به خاطر مسائلی تا حالا نشده بود

هنوز خیلی از اطافیانم خبر ندارن ولی گفتم بیام اینجا برای دوستای خوب اینجا بگم که ناامید نباشن از رحمت و معجزه خدا

برای من باور این اتفاق بزرگ خیلی سخت بود همش فکر میکردم یعنی خدا منو مورد لطف خودش قرار داده؟

انشالله همه منتظرهای عزیز معجزه زندگشون رو هر طور که خدا صلاح میدونه دریافت کنن

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروزت خدای فردا هم هست، "فردایت قشنگ"

ولی رحمت جون و aatrisa جون ، بیاین کلا بهش فکر نکنیم ، الان این درمانهارو انجام میدیم بعد میزنیم به بی خیالی، رحمت جون تو که سر کار میری این خیلی خوبه، aatrisa جان تو هم گفتی درس میخوندی حالا نمیدونم سر کار میخوای بری یا باز ادامه بدی ، ولی سرتونو گرم کنین خیلی کمک میکنه ، من دیدم اگر بخوام بشینم کاری نکنم روانی میشم ،والا نمیدونم قسمتم چیه ، لااقل فردای روزگار غصه نخورم عمر جوونیم فقط تو کلینیک نازایی و داروخانه و حسرت گذشت ، لااقل بگم خب عیب نداره در عوض یه کار مفید که دوست داشتم انجام دادم درضمن به روحیه هم خیلی کمک میکنه، فعلا هم که این دکترا با ما کیف میکنن ، ایشالله زودتر از دستشون راحت شیم 🙏🙇🙏🌹

منتظر رحمت جان ایشالله تو هم به زودی مادر میشی ، دلم روشنه ،  امروز رفتم قرص ویزان گرفتم وااای ...

لیلا جون آره عزیزم این هزینه هام یه ور قضیه هست.....

اما واقعا میبینی همچین این هزینه ها جور میشن خودتن باورت نشه......

باورت میشه من با اینکه بیمم ساپورت میکنه اما انقدر از سقف بیمه بالا زد که فقط برا میکرو علاوه بر بیمه نزدیک ۲۰ تومن خودمون هزینه کردیم......

دیگه بحث هزینه های بالای بارداری و سلکسانای هر ماه و سرم و.... رو نمیگم اما بازم هدارو شکر جور شدن و الان که دخملی به لبخند میزنه همه اون سختیا فراموش میشن......

پس عزیزم ایشالله اون لبخندا نزدیکن....

ولی رحمت جون و aatrisa جون ، بیاین کلا بهش فکر نکنیم ، الان این درمانهارو انجام میدیم بعد میزنیم به ...

ليلا جون عزيزم واقعا اين حرفت كه بايد خودمون رو سرگرم كنيم رو قبول دارم ، من تا هفته پيش كه هنوز مدرسه ها تمام نشده بود اصلا خيلي فكرم مشغول نبود ولي از وقتي تعطيل شديم الكي همش فكر و خيال مياد سراغم ولي خوب بايد يه طوري باز خودم رو مشغول پياده روي و ورزش و فيلم ديدن و كتاب خوندن كنم تا اين روزهاي سخت هم بگذره و به قول آنا جون وارد روزهاي انتظار شيرين ٩ ماه بارداري بشم .

دوستان من يه سوال داشتم باروش ميكرو ميشه تعيين جنسيت كرد البته نه به روش پي جي دي كه اونو شنيدم به ج ...

مامان پری جون اطلاعاتم دقیق نیست اما اونجوری که من میدونم تو آی یو آی هم صد درصد نیست بتونن اسپرم y رو سلکت کردن......

تا جایی که میدونم یه غربالگری میشه اما صددرصد نیست.....

فکر نکنم تو آی یو آی بخوان دقیق x و y رو از هم جدا کنن.....

چون هزینه جدا کردن دقیق به این نوع  خیلی بالاس....

تا جایی که میدونم قراره روشی رو به کار برن که بتونهیا تخمک رو غربال کنه اما فکر کنم هنوز انجام نشده....

اگه اینطوری بود که تو میکرو وقتی میبینن زوج مشکل کرومزومی یا ژنتیکی دارت قبل لقاح و تشکیل جنین تخمک و اسپرم سالم رو جدا میکنن و لقاح میدن و اینجوری اسپرم یا تخمک سالم هدر نمیره......

پس عزیزم فعلا با اطلاعات من فقط جنین غربال میشه و فعلا تخمک و اسپرم غربال نمیشه......

بازم دوستان شاید اطلاعاتی داشته باشن!!!!!!!

2706