2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6823640 بازدید | 669317 پست

اون روز بهترین روز زندگیم بود همسرم گفت بریم آزمایش باورتون نمیشه انقدر ذوق داشتیم دست خالی فقط موبایل همسرم بود رفتیم آزمایشگاه نه پولی نه کارتی ... با کلی دردسر و کارت به کارت آزمایش رو دادم و فردا صبحش بهم ایمیل شد و خوشحالی ما تثبیت

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروزت خدای فردا هم هست، "فردایت قشنگ"

سلام به همه دوستان عزیز،

aatrisa جان ،ایشالله که با این عمل مشکلات برطرف میشه و میری برای مامان شدن و یه بتای تپل مپل، به من گفتن بارداری باعث میشه اندومتریوز درمان شه ، من مدام دارم دعا میکنم الهی آمین مامان میشی بعد از این عمل 💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان خواستم بگم من اینجا خیلی داستان معجزه میشنیدم ولی میگفتم مگه میشه برای منم اتفاق بیافته ؟ولی افتاد

امیدوارم زندگی شما هم پر باشه از معجزه های کوچیک و بزرگ خدا

برام دعا کنید که این مدت رو به خوبی و بدون هیچ نگرانی سپری کنم و نینی نازم رو بغل کنم

امیدوارم دامن همه منتظرها سبز شه به حق وقت این ماه عزیز

خدایا شکرت...مامانی جون واقعی شدی عزیزم مبارکتون باشه...بالاخره میوه صبرتون به بار نشست...بهترین روزها رو براتون آرزومندم...ممنون که ما رو شریک این شادیه بزرگ قرار دادی..مراقب خودت و کنجد عزیز کرده باش دوستم

عزیزم تیکر بارداری رو فعال کن اگه دوست داشتی..کلی ذوق داره دیدن این تیکر زیباااا

🌹🌻در انتظار رویت، ما و امیدواری  در عشوه ی وصالت، ما و خیال و خوابی 🌻🌹من با خود و جهان اطراف خود یکسره در صلح و آرامشم..
2731
خدایا شکرت...مامانی جون واقعی شدی عزیزم مبارکتون باشه...بالاخره میوه صبرتون به بار نشست...بهترین روز ...

ممنون عزیزم

ولی من توی این مدت فهمیدم خدا بهترین زمان خودش همه چیز رو درست میکنه فقط ما باید امیدوار باشیم

خدایا شکرت...مامانی جون واقعی شدی عزیزم مبارکتون باشه...بالاخره میوه صبرتون به بار نشست...بهترین روز ...

امیدوارم به زودی زود دامن شما هم سبز شه

بچه ها من اون ماه همه داروها رو قطع کرده بودم هیچ دارویی مصرف نکردم 

پرولاکتینم با دارو تحت کنترل بود و من چون دیگه فعلا قصد نداشتیم داروی اونم مصرف نکردم ولی وقتی خدا بخواد میشه

سلام به همه دوستان عزیز، aatrisa جان ،ایشالله که با این عمل مشکلات برطرف میشه و میری برای مامان شدن ...

......................

مرسی دوست مهربونم...الهی که همینطور  باشه واسه تک تکمون..بله اگه آندو اجازه بده که باردار بشیم خودش یه راه درمانه...عجب هم درد و هم درمان چه پارادوکسی...خدا جونم شکرت..

🌹🌻در انتظار رویت، ما و امیدواری  در عشوه ی وصالت، ما و خیال و خوابی 🌻🌹من با خود و جهان اطراف خود یکسره در صلح و آرامشم..
2740

من خودم استان بوشهری هستم و برا درمان میرم شیراز در ضمن معلم هم هستم.دیماه بعد از دو انتقال منفی رفتم به دکتر گفتم تا برام آزمایش انعقادی و ایمنی بنویسه شاید مشکل داشته باشم که دکتر گفت اینا لازم نیست واگه مشکلی باشه از جنین هاست و باید از اول شروع کنی و جنین ها باید آزمایش بشن که تعدادشون هم زیاد باشه که یکی دو تا ازشون بدست بیاد بچه اولمون یه دختر سالم و سرحاله

...................... مرسی دوست مهربونم...الهی که همینطور  باشه واسه تک تکمون..بله اگه آندو ا ...

منم فکر میکردم اگه دارو نخورم و پرولاکتینم بره بالا نمیشه که بشه ولی شد 

تو راه درمانت رو ادامه بده و ناامید نشو هر کاری لازمه بکن

آنا جون میدونه من چه حال خرابی داشتم وقتی حتی با تزریق ivig و لنفوسیت بازم نتیجه ام - شد.

اون ماه یادمه که به خدا میگفتم خدایا سپردم به خودت نمیدونم لیاقت مادر شدن دارم یا نه؟

مامانی مامان مبارکت باشه، ایشالله که به سلامتی بیاد بغلت ، مرسی که اومدی با ما شادیت رو تقسیم کردی ، ...

ممنون عزیزم شما لطف داری

انشالله خدا حاجت دل شما رو هم بده

و دامن همه منتظرها به حق این وقت عزیز سبز شه

2706