2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست

بچه‌ها من تو این چند ماه همش سرویس فرنگی استفاده کردم دیروز مجبور شدم یبار  ایرانی استفاده کنم  از همون موقع کمردرد گرفتم یه حس فشاری هم حس کردم تو واژن و همون قسمت که بچه هست  رحمم میسوزه  شده شما  سرویس ایرانی مصرف کنین تو بارداری ؟ دهانه رحم چیزیش نشده یعنی، شوهرم میگه اینقدر به خودت فشار نیاوردی عضلاتت سفت شده برا همونه

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
بچه‌ها من تو این چند ماه همش سرویس فرنگی استفاده کردم دیروز مجبور شدم یبار  ایرانی استفاده کنم& ...

سلام عزیزم چند هفته هستی من خودم تا ده هفته و اینا از فرنگی استفاده کردم بقیه اش ایرانی  الان هفته ۲۱ اینام مشکلی ندارم خودتو سفت نگیر .چیزی نیست نگران نباش

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه دلم خواست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا وقتی میری استراحت باش تو سونو شکمی طول سرویکس دقیق نیس منم ۱۰ روز پیش رفتم دکتر گفت برا سرویکس وا ...

از شانس بدم شوهرم سرما خورد..از بیرون اومد فقط خودشو انداخت تو رختخواب..

پریروز هم خودم بردمش دکتر.

الانم گفت فقط سوپ درست کن برام و رفت زیر پتو..

استراحت مطلق نمیتونم بکنم پیش شوهرم..همیشه موقعی ک من نیاز ب استراحت دارم میبینی شوهرم ی چیزیش میشه.شانسم

2731
سلام خانمی خوبی خوشی عزیزم دخترت خوبه.بسلامتی نینی مون پسره ؟ إلهی شکر که به خواسته ت رسیدی 

سلام عزیزدلم  خوبی شما

خوبیم خداروشکر شما چطوری؟؟فداتشم ممنون 

نه بابا...انقدر که دخترم آرزو کرد خواهر دار شه دختره

خودتون چطورین اوضاع خوبه دیگه نرفتین  برا انتقال؟؟

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه‌ها من تو این چند ماه همش سرویس فرنگی استفاده کردم دیروز مجبور شدم یبار  ایرانی استفاده کنم& ...

من هیچوقت فرنگی استفاده نکردم تو بارداریم..خودتو بزن به بی خیالی همه چی حله 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم چند هفته هستی من ودم تا ده هفته و اینا از فرنگی استفاده کردم بقیه اش ایرانی  الان ه ...  

عه باشه ممنون عزیزم  

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین

[QUOTE=335417547] من هیچوقت فرنگی استفاده نکردم تو بارداریم..خودتو بزن به بی خیالی همه چی حله /QUOTE]

باشه  عزیزم   

از شانس بدم شوهرم سرما خورد..از بیرون اومد فقط خودشو انداخت تو رختخواب.. پریروز هم خودم بردمش دکتر. ...

برا منم پیش اومد تو این روزا بردمش دکتر نمی‌دونستم مواظب خودم باشم یا اون یه جاهایی یادم رفت اصلا شرایط خودمو  اینش خوب بود  هی گیر نمی‌دادم به خودم دیگه   اب مرغ درست کن آبگوشت اینا غذاهای راحتین سرپام نمیمونی زیاد 

با تجربه ها من از اول بارداریم هر دردی داشتم طرف راستم بوده و تو همه سونو ها جنین سمت چپ بود از دیشب ...

برا منم اوایل درد میکرد می‌گرفت همیشگی نبود ولی 

[QUOTE=335377994]قربونت برم عشقم  اتفاقا خیلی از چله ی زیارت عاشورا شنیدم میگن خیلی حاجت میده  ولی یادم

از شانس بدم شوهرم سرما خورد..از بیرون اومد فقط خودشو انداخت تو رختخواب.. پریروز هم خودم بردمش دکتر. ...

من صبح بیدار شدم شوهرم گفت بخاب تا بیام ولی پاشدم دیدم تواشپزخونه سوسک ریز هست شروع کردم خالی کردن کابینتا و سم زدن 😑نرفتی دکتر؟

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
برا منم پیش اومد تو این روزا بردمش دکتر نمی‌دونستم مواظب خودم باشم یا اون یه جاهایی یادم رفت اصلا شر ...

سوپ با مرغ محلی درست کردم براش..

ابگوشت بره هم تو یخچال داشتیم ولی مث بچه ها میگفت فقط سوپ میخوام😄

خودمم سوپ خوردم..گفتم لاقل برا خودمم خوب باشه..همینکه سوپ خوردم سرفه کردم😄

یکماه بیشتر از دسشویی ایرانی استفاده میکردم..حسابشو کن یبوست هم داشتم و ساید ده دیقع طول میکشید تو دسشویی بمونم..ولی دیگه از انومالی ب بعد از فرنگی استفاده مردم.ولی جایی میرم دیگه فرنگی ندارن رو همون ایرانی میشینم

من صبح بیدار شدم شوهرم گفت بخاب تا بیام ولی پاشدم دیدم تواشپزخونه سوسک ریز هست شروع کردم خالی کردن ک ...

ماسک میزدی بو اذیتت نکنه..

دوشنبه میرم گلم..امروز برم ببینم ازمایشات هفت ماهگیم اماده شدن..