2733
2739
رفتم با 5 تومنه جنس 2 تومنی خریدم.بهم 3 تومن پس دادن این 3 تومن را دادم به اولی که دیگه 7 تومن بدهکارش باشم .از اون طرف هم 5 تومن بدهکار دومی ام میشه 7+5=12 تومن با جنسی که دستمه میشه 14 تومن! پس اون هزاری کجا رفته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی بهم 10 تومن قرض داد. رفتم مغازه تو راه گمش کردم. دوباره از یکی دیگه 5 تومن قرض گرفتم الان 15 تومن بدهکارم رفتم با 5 تومنه جنس 2 تومنی خریدم.بهم 3 تومن پس دادن این 3 تومن را دادم به اولی که دیگه 7 تومن بدهکارش باشم .از اون طرف هم 5 تومن بدهکار دومی ام میشه 7+5=12 تومن با جنسی که دستمه میشه 14 تومن! پس اون هزاری کجا رفته؟
2731
یه جای کار ایراد داره ، یه چیزیو با یه چیزی نباید جمع کنی
دلتنگمو با هیچ کسم میل سخن نیست کس در همه افاق به دل تنگی من نیست بسیار ستمکار و بسی عهد شکن هست اما به ستمکاری آن عهد شکن نیست
2738
دست گدای سر خیابون ندادی
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.
2706