2733
2734

سلام. 

ما فردا صبح عازم مشهد هستیم. میخوام خرید خودمو و پسرمو همسرم رو مشهد انجام بدم. لباس بچگانه شیک تو کدوم خیابون هست.

لباس مردونه شیک و لباس واسه خودم. 

مثل سارافون خوشگل و مانتو و شلوار و کیف و کفش و.... بقیه چیزا.

ممنون میشم راهنماییم کنید.😘😘😘😘

😍😍😍😍😍

جنت.پاساژخورشید.بازار فردوسی.راهنمایی مانتو های شیک زیاد داره

شوهرنازنینم👦خانومت👧خیلی شرمنده ی مهربونیاته😶😶اینو بدون هیچکس نمیتونه ما دونفر👫رو از هم جدا کنه جز مرگ😳یه چیز دیگه!!خدا روشکرکه تو شدی شوهرم👦

عزیز بستگی به بودجه ات داری لباس بچه که راهنمایی پاساژ خورشید قسطنطنیه کنار پاساژ خورشید داره 

مانتو هم همون پاساژ خورشید و خیابان راهنمایی و  تمام پاساژ های سجاد 

لباس بچه احمد آباد دینهامز داره 

دیگه بگم برات اگه ارزون می خوای برو سمت ۱۷ شهریور نزدیک حرم من که تا حالا نخریدم از اون جا 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چهارراه ازادشهر. مجتمع مروارید و کیان سنتر. جنت. الماس شرق و وصال

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
2731

خوش اومدی عزیزم. خوب کیان سنتر 1و 2 واسه خودت و همسرت خیلی خوبه. پاساژ خورشید توی احمدابادم واسه بچه ها خیلی چیزای قشنگی داره. 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️

خیابون دانشگاه هم کفش زیاده و گرون و مارک ولی همون ازادشهرم داره همه چی

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
عزیز بستگی به بودجه ات داری لباس بچه که راهنمایی پاساژ خورشید قسطنطنیه کنار پاساژ خورشید داره  ...

17 شهریور فقط جنس اشغال و بنجل داره

عزیز بستگی به بودجه ات داری لباس بچه که راهنمایی پاساژ خورشید قسطنطنیه کنار پاساژ خورشید داره  ...

ممنون عزیزم.

نه لباس ارزون نمیخوام. میخوام شیک باشه واسه عید. قیمتش انچنان مهم نیست.

😍😍😍😍😍
17 شهریور فقط جنس اشغال و بنجل داره

واقعا خیلی اشعاله

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!