2726
عنوان

آیا خواب زیاد نوزاد سه ماهه به علت مریضی باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 81895 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همکی مامانا و خسته نباشید بابت سختی بزرک کردن این فرشته های کوجوکو، نی نی من الان سه ماه و نیمشه از ٩ صبح تا ٩ شب میخوابه در طول روز هم همش لج خوابیدن داره همش که بیدار میشه تا ١٠ دقیقه خوبه ولی بعدش با کریه میخواد بخوابه، خیلی نکرانم، وزنش ٦ کیلو ٤٠٠ کرم هر یکی دو ساعتم بیراد میشه شیر میخوره و بعدش می خوابه، نمی دونم طبیعی یا نه به سرم زده ببرمش دکتر مغز و اعصاب، شماها نظری ندارین، خواهشن کمکم کنید، خیلی آشفتم :(
2728
سلام به همکی مامانا و خسته نباشید بابت سختی بزرک کردن این فرشته های کوجوکو، نی نی من الان سه ماه و نیمشه از ٩ صبح تا ٩ شب میخوابه در طول روز هم همش لج خوابیدن داره همش که بیدار میشه تا ١٠ دقیقه خوبه ولی بعدش با کریه میخواد بخوابه، خیلی نکرانم، وزنش ٦ کیلو ٤٠٠ کرم هر یکی دو ساعتم بیراد میشه شیر میخوره و بعدش می خوابه، نمی دونم طبیعی یا نه به سرم زده ببرمش دکتر مغز و اعصاب، شماها نظری ندارین، خواهشن کمکم کنید، خیلی آشفتم :(
سلام به همکی مامانا و خسته نباشید بابت سختی بزرک کردن این فرشته های کوجوکو، نی نی من الان سه ماه و ن ...

سلام عزیزم منم پسرم مثل بچه ی شماست خیلی میخوابه خواستم بپرسم پسر شما چطور شد . دکتر بردین ؟

سلام چطور شد پسرتون پسر منم الان سه ماهه س و شبا اصبا برا شیر بیدار نمیشه و وقتی شیرو میذارم دهنش نمیخوره. روزا هم همش حواسش اینور اونوره و شیر نمیخوره و نمیخوابه. خیلی نگرانشم از خوراک افتاده بچه

بهترین نوع لبنیات شیر بز هست من اینو با تجربه میگم خیلی خیلی ارزش غذایی بالایی داره چون شیر بز بر خلاف تصور عموم طبع معتدل دارد و طبعش سرد نیست و حاوی 96 نوع ویتامین هست و میتونه نیازهای یک انسان بالغ رو کاملا رفع کنه برای نوزادان و سالمندان هم بسیار مفید هست چون هضم خیلی راحتی داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش به سزایی داره کافیه فقط به سرچ در مورد فواید شیر بز کنید اون وقت به خواص فوق العاده پی می‌برید دوستان اگر تهران زندگی می‌کنید مزرعه ا هست به نام مروگل چون بزهای فرانسوی دارن تمام فصل‌ها شیر بز دارن و در محیطی کاملا بهداشتی هستن و شیر وشی جلوی شما انجام میدن یک بار امتحان کنید مطمئنم همیشه دنبال شیر بز هستید بخصوص برای دلبندانتان لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید آدرس میاد بهترین خصلت شیر و لبنیات بز کم بودن چربی هست که بهترین لبنیات ازشیر بز برای کودکان و سالمندان بسیار مفید هست بخصوص برای مبتلایان به فشار خون

2706