2703
2553
امیر علی من خیلی می خوابه،شبها رو مثل آدم بزرگا می خوابه و فقط یه بار برای شیر خوردن بیدار می شه اونم بعضی وقتا بیدار نمی شه.از وقتی واکسن دو ماهگی اش رو زدم اینطوری شده.هم شیر خوردنش کم شده هم خوابش زیاد شده.می ترسم واکسن مریضش کرده باشه.
من خیلی نگرانم....
این خیلی خوب که نی نی شما شبها شیر نمی خوره چون باعث میشه که دندانهایش خراب و سیاه نشه. خواب زیاد نوزاد هم طبیعیه.و حتما نوزاد شما شیر کافی دریافت میکنه و سیر میشه که کتر شیر میخوره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سایه جان اگر خیلی نگرانی دکتر ببرش ولی بدون نی نی ها تو این سن باید حداقل روزی 20 ساعت از شبانه روز رو بخوابن که خیلی به رشدشون کمک میکنه ! بعدشم خواب بچه ها می چرخه یه وقتهایی خیلی می خوابن یه وقتهایی هم کتر حتی ساعتهای خوابشون هم فرق میکنه تا ثابت بشه
مامان آیلین دکتر متخصص کودکان این مساله قطره آهن را که باعث سیاهی دندان می شود را رد کردن.در ضمن من نگفتم الان دندانش خراب میشه .بچه ها هر طور که از نوزادی عادت کنن به شیر خوردن تا آخر همان طور خواهند خورد.
2714
شما یه قطره آهن رو روی یه تیکه پارچه بریز ببین چطور سیاه میشه جاش میمونه. نی نی هم هروقت گرسنش بشه شیرشو میخوره نمیشه که عادتش بدی شبها شیر نخوره این چیزا حالیش نیست! شیر سایه جان هم حتما خیلی سنگین و خوبه که بچه رو راحت میخوابونه و شکمش سیر میشه.
2706