2737
2739
عنوان

عصیانیت پسر کوچولوی من

847 بازدید | 6 پست
پسر 22 ماهه من سر هر موضوع کوچیک که عصبانی میشه سرشو محکم چند بار به زمین میزنه،‌این اواخر به روزی 15 بارم میرسه.کلافم کرده ، با زبون خوش ،‌دعوا و ... ازش خواستم این کارو نکنه ولی فایده نداشته. شمامیگین چی کار کنم؟
مرکز ماساژ ریلکسی و لاغری بهمراه زیباسازی و جوانسازی پوست واقع در غرب تهران. شماره تماس: 09378849876
اصلا محلششششششششششششششش نزار....

اینبار تا خواست اینکارو بکنه قبل از اون خودتو مشغول نشون بده.... گوشیتو بردار بلند بلند صحبت کن روتم بکن اونطرف انگار داری با کسیکه پسرت دوسش داره حرف میزنی
از این روش برای جلب توجه استفاده می کنه
دوبار که محلش نذاری خوب میشه...
می دونم سخته ولی باید خودت را به ندیدن و نشنیدن بزنی
ضمنا خواسته ای که بخاطرش این کار را کرده به هیچ عنوان فراهم نشه.
حتی برای تنبیه ( با توجه به سنش) می تونی بهش بگی از این کارت خوشم نمیاد و بهش اخم کنی.... بعد هم ترکش کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش و به کارش بی توجه باش بعد یه مدت می فهمه که با این کار یبه خواستش نمی رسه دریگه ادامه نمیده. از این کار به عنوان اسلحه استفاده م کنه در برابر تو. اینطوری داره کنترلت می کنه
یعنی میاد روزی که تو ارتباطمون با همدیگه ، مذهب و نژاد و قومیت نقشی نداشته باشه. یعنی میشـــــــــــــــــه!!!!!
2728