2726
عنوان

مامانای تیر 92

| مشاهده متن کامل بحث + 271759 بازدید | 11891 پست
سلام به همگی...برای منم دعا کنید که مامان تیر ماهی بشم اینم شرایطمه

27 ساله .7 ساله که عروسی کردم یک سال و نیمه تو اقدامم..

این ماه 1.5 سال و نیم که منتظر نی نی هستم سه ماه چیش سقط داشتم این ماه آمپول hmg زدم ولی روز 11 سونو که رفتم گفت تعداد فولیکولات زیاده وآمپول hcg نداد منم اقدامم رو داشتم تا اینکه شنبه صبه لک دیدم و تا دیروز هم ترشحات شیری روی دستمال اما امروز هنوز چیزی نیومده دیروز و امروز بی بی چک گذاشتم مثبت شد..ایا درسته؟؟آخه من چهارشنبه روز موعد پریم هست...؟؟نگرانم نکنه دوباره سقط شه...ممکنه دوقلو باشه که اینقدر زود بی بی چکم مثبت شده...؟؟

راستی شکمم تیر میکشه دیروز کمت بود اما امروز دو طرف شکمم تیر میکشه مرتب....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به مامان های تیر ماهی
منم یکم ماه بیبی چک گذتشتم + شدکه سریع رفتم آز دادم خوشبخاته اونم + شد فکر می کنم تو هفته 3 باشم البته امشب میرم سونو تا ذقیقا مشخص بشه .تو این هفته خیلی پهلو درد و کمر درد بودم که دکتر گفت باید استراحت کنی
سلام من 8 روز از پریم میگذره و 4 تا بی بی چک + ولی می ترسم برم آز آخه ماه پیش بی بی + شد روز پری آز دادم منفی شد . همون روزم پری اومد. میترسم مثل ماه پیش ضایع شم یعنی حاملم من ؟ کمک
Lilypie First Birthday tickers
نفسسسسسسسسسسس منییییییییییییییییییییییی
2728
سلام خوبید دوستان....منم تو هفته 6 بارداری هستم ..دکتر برام 2هفته دیگه سونو نوشته...دوست داشتم زودتر برم ..
البته بچه دوم خانواده است...پسرم 5/3سالشه..امیدوارم همه مون به راحتی زایمان کنیم و نی نی نازمون و بغل کنیم..
HTML • Image URL • Blogger • Friendster • hi5 • MSN • MySpace • Facebook • Wordpress • Google Plus • iGoogle • Hyves
سلام بچه ها منم به حساب خودم هفته 6 هستم . هفته 8 میرم سونو . چون اون موقع میشه صدای قلب جنین رو هم شنید. حالت تهوع نداشتم و نارحت بودم و میگفتم نکنه بارداریم ادامه نداشته باشه ولی الان سه روزه شروع شده وخیلی از حالت تهوع بدم میاد و وقتی حالت تهوع میگیرم اول از ترس فشارم میاد پایین. میگن اب انار خوبه . از غذا بدم می اید . مامانای تیر از هفته 6 به بعد منتظر این تغییرات باشید به من میگفتن باورم نمیشد...ان شاالله که به سلامت این دوران رو سپری کنیم...
سلام بچه ها به همه اونای که مامان تیرماهند تبریک میگم وواسه اونایی هم که منتظر بودن دعا میکنم ...توهمین پست بمونند وبقیه روهمراهی کنند..
منم فکر میکردم مامان تیر ماهی هستم ولی متاسفانه پری اومد ومثل چند ماه قبل باز حالمو گرفت...
دعا کنید تو مردادی ها باااشم
Lilypie Pregnancy tickers
سلام.منم دیروز جواب ازم رو گرفتم.مثبت بود.باورم نمیشد توی ماه اول باردار شم.امیدوارم کنار هم دوران خوبیو تجربه کنیم
خدایا ممنونم به خاطر زندگیم...به خاطر خوشبختیم...
2706