2726
عنوان

مشاور روانشناس اطفال

| مشاهده متن کامل بحث + 21790 بازدید | 32 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با سلام به پرسش شما در تاپیک پرورش کودک دوزبانه پاسخ داده شد http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=534836&postID=40662832
١-آموزش زبان به کودک اشتباه محض است اما پرورش کودک دوزبانه با آموزش زبان به کودک تفاوت دارد. ٢-فرصت برای دوزبانه شدن محدود است ٣-آموزش لغت، ترجمه کردن و مخلوط حرف زدن دو زبان با کودک اشتباه و مضر است. اینساگرام: dozabaneh وبسایت: http://www.zabanefarda.ir تلفن دفتر: 02166479860 کانال تلگرا م: @aminicartoons
سلام اینجا میتونین روانشناس های کودک خیلی خوبی پیدا کنین http://sedayezendegi.com/درباره-ما خانم دکتر خوشپور و دکتر رافعی جزو بهترین ها هستن
چشم هایم رابرای خیره شدن به تمام زیبایی دنیا/ که تویی/ دست هایم را برای لمس

سلام مامانای عزیز. مرکز مشاوره بهارنو سر شهرآرا هستش. یک روانشناس کودک دارن که کارش عالیه. خانم دکتر مهسا ساداتی که استاد دانشگاه هم هستن. خودم دخترم رو پیش ایشون میبرم. برعکس جاهای دیگه که فقط بازی درمانی انجام میدن ایشون علاوه بر بازی درمانی با بچه ها یک زمانی رو هم با خانواده مشاوره انجام میدن. اتاق بازی و خلاقیت کلینیکشون هم خیلی مجهزه. تست های هوششون هم عالیه. این شماره خود خانم دکتر ساداتی هستش ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

اینم شماره های کلینیکشون هستش

۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

من دخترم که الان ۵ سالش هست رو چهار ماهه که میبرم پیش خانم دکتر ساداتی که استاد خودم توی دانشگاه پیام نور پردیس هستن. خوبیش اینه که متخصص روانشناسی کودک و نوجوان هستن و فقط کار کودک انجام میدن. اول ازش یک تست هوش و استعدادیابی گرفتن. دخترم الان بعد از  جلسات بازی درمانی هم دیگه شب ها تنها میخوابه و هم ناخن جویدن و دست توی بینی کردنش از بین رفته. از بقیه مامانا شنیدم توی درمان وسواس کودکان هم کارش عالیه. این شماره خود خانم دکتر ساداتی هستش ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

کلینیکش سر شهرآرا و گیشا هستش.

سلام. ممنونم از راهنماییتون دوستان که خانم دکتر ساداتی رو معرفی کردین. من پسرم رو چند جا برده بودم. پرخاشگری شدید داشت و روابط اجتماعیش صفر بود. خانم دکتر ساداتی اول خواستن که یک تست بگیرن که من مخالفت کردم ولی گفتن متد کارمون اینجوریه. الان یک ماهه که بچم میره بازی درمانی. این بچه از این رو به اون رو شده. خانوم دکتر فوق العاده پرحوصله هست. انتهای جلسات بازی بدون اینکه هزینه اضافه بابت مشاوره دریافت کنه یک ربع یا بیست دقیقه به خانواده هم مشاوره میده که چجوری با بچه تا کنن. خانم دکتر ساداتی مرکز مشاوره بهارنو سر شهرآرا و نزدیک گیشاهستش. این شماره خود خانم دکتر هستش. البته وقتی میرین خودشم شمارشو بهتون میده که اگه مشکلی بود بهش بگید

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

سلام. ممنونم از راهنماییتون دوستان که خانم دکتر ساداتی رو معرفی کردین. من پسرم رو چند جا برده بودم. پرخاشگری شدید داشت و روابط اجتماعیش صفر بود. خانم دکتر ساداتی اول خواستن که یک تست بگیرن که من مخالفت کردم ولی گفتن متد کارمون اینجوریه. الان یک ماهه که بچم میره بازی درمانی. این بچه از این رو به اون رو شده. خانوم دکتر فوق العاده پرحوصله هست. انتهای جلسات بازی بدون اینکه هزینه اضافه بابت مشاوره دریافت کنه یک ربع یا بیست دقیقه به خانواده هم مشاوره میده که چجوری با بچه تا کنن. خانم دکتر ساداتی مرکز مشاوره بهارنو سر شهرآرا و نزدیک گیشاهستش. این شماره خود خانم دکتر هستش. البته وقتی میرین خودشم شمارشو بهتون میده که اگه مشکلی بود بهش بگید

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

با توجه به استقبال والدین عزیز عضو نی نی سایت از کلینیک بهارنو و خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان، در نظر گرفته ایم که به مناسبت شب یلدا، روز جمعه از ساعت ۱۱ تا ۱۲/۵ صبح کارگاه بازی و خلاقیت کودکان با مفهوم شب یلدا در زمینه توانمندسازی کودکان در مهارت های اجتماعی و هماهنگی دست و چشم جهت کودکان ۲ تا ۸ سال را با ۲۰ درصد تخفیف یعنی تنها ۴۰ هزار تومان مخصوص کاربران نی نی سایت برگزار کنیم.

با توجه به محدود بودن ظرفیت کارگاه، لطفا از قبل رزرو فرمایید.

آدرس: خیابان جلال آل احمد شرق، قبل از پل گیشا، بین آرش مهر (شهرآرا) و پاتریس، جنب داروخانه کوروش، پلاک ۳۶، طبقه دوم

تلفن: ۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

موبایل: ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

2706