2737
2734
عنوان

فقط کربوهیدرات میخوره..

585 بازدید | 9 پست
دختر من 18 ماهشه... من باهاش هیییییییچ مشکلی ندارم جز غذا خوردنش... یعنی اشکم در اومده... فقط سیب زمینی سرخ کرده میخوره و نون... همیییییییییییییییییین... وزنشم که همیشه پایینه... همش میگم با این همه ورجه وورجه و با این غذای کم چجوری زنده مونده :((((((((((( از گوشت و مرغ و تخم مرغ حالش به هم میخوره... یعنی امیدوار باشم که درست میشه؟
عزیزم منم با دخترم که جند روزه سیزده ماهش تموم شده همین مشکلو دارم؛هیجی نمیخوره؛فقط شیر منو دوست داره و جسبیده بهم شیر میخوره؛نه غذای خودشو میخوره و نه غذای سفره

دختر شما جند کیلوئه؟
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همش میکم یعنی میشه روزی رو ببینم که درست غذا بخوره؟
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
2731
2738
سحر جون؛بهش شربت سندروس بده؛واسه اشتهای نی نی خوبه