2752
2734
عنوان

تجربیات بعد سقط

759 بازدید | 28 پست

الان 9 ماه شده از اولین سقطم که بخاطر تشکیل نشدن قلب جنین اتفاق افتاد میگذره فکر میکردم من چه خانم بیخیالی هستم تازه شاکر هم بودم از سقط و غصه نمی خوردم تا دیشب خواب دیدم دارم زایمان میکنم درد تمام وجودم رو گرفته بود از خواب هم که بیدار شدم دل درد داشتم 

و متوجه شدم تو ذهنم درگیرش بودم که خواب دیدم 

کاش ذهنم هم ازاد میشد

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

منم ۶ ماه از سقطم میگذره اونم بخاطر توقف رشد جنین و اصلا ناراحت نبودم از سقطش و حتی خدا رو شکر میکردم که تو این شرایط سخت بچه دار نشدم 

وخیلییییی خواب های مثل بچه تو بغلمه 

یا باردارم 

یا اینکه دارم زایمان طبیعی میکنم یا سزارین میکنم 

خییییییلی خواب بچه میبینم از روزی که سقط کردم تا الان با اینکه فعلا قصد بچه دار شدن ندارم 

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖

منم بعد سقطم یه شب خواب دیدم دست بچه از شکمم اومد بیرون تو خواب گفتم شاید سقط نشده هنوز زنده است بعد بیدار شدم

منم تو هفته نه گفتن جنین دیگهضربان نداره و تو شش هفته موندهو رشد نکرده قرص دادن برای سقط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با این ذهن چه میشه کرد

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    
2731
خب چرا اقدام نمیکنید؟

به چی الان نمیشه فعلا از سقط دومم دوتا پریود گذشته

من بعد چهار سال که کلی دکتر رفتم و دکترها گفتن بچه دار نمیشیم با اینکه الان دوتا کاملا سالم هستیم از عید تصمیم کرفتیم دیگه به بچه فکر نکنیم  که تو اردبیهشت یه بارداری داشتم تو اذر هم یکی دیگه که هر دو تو هفته شش متوقف شد 

خب عزیزم خودتو سرگرم کن بعد هم باید بری دکتر سقط مکرر تا بارداری موفق رو تجربه نکنی وضع همینه  ...

فکر اصلا بهش نمیکردم 

من بعد چهار سال که کلی دکتر رفتم و دکترها گفتن بچه دار نمیشیم با اینکه الان دوتا کاملا سالم هستیم از ...

سقط خیلی از لحاظ روحی و جسمی بده یا جلوگیری کن یا برو دکتر سقط مکرر ان شاء الله که خدا بهت نی نی سالم و صالح میده

سقط خیلی از لحاظ روحی و جسمی بده یا جلوگیری کن یا برو دکتر سقط مکرر ان شاء الله که خدا بهت نی نی سال ...

منظورتون  از دکتر سقط مکرر چیه ؟ من دوتا سقط بارداری پوچ داشتم آخریش 20 روز پیش بود 

ولی ما خیلی بچه میخوایم 

منظورتون  از دکتر سقط مکرر چیه ؟ من دوتا سقط بارداری پوچ داشتم آخریش 20 روز پیش بود  ولی ...

یعنی دکتر زنانی که فوق تخصص سقط مکرر باشه مثل فاطمه رزاقی یا سهیلا عارفی حتما به یکی از این دو تا مراجعه کن عزیزم 

2706