2733
2739

سلام 

شوهرم ضامن یک شخصی شده که وامی گرفته به مدت ۲۶ میلیون حالا حدودا ۱۳ میلیون این وام رو طرف با بد بختی داده الان ۶ تا قسطش رو نداده 

ما هم از طرف یک چک بابت تضمین گرفتیم که تاریخ نداره می خوام بدونم می شه الان چکش رو اجرا بگذاریم یا بایدصبر کنیم تا پایان وام؟؟ آخه شوهرم براش اخطار اومده از بانک می ترسه چکش برگشت بخوره

می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 

می خوام بدونم اصلا این چک به درد بخور هست؟؟ الان تو سایت دیدم نوشته تاریخ نداره اگه خودتون تاریخ بزنین اون طرف می تونه شکایت کنه بابت خیانت در امانت

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به طرف زنگ‌برنید بگید قسطتون رو پرداخت کنید اگر چک ما برگشت بخوره مال شما رو هم برگشت میزنیم...

تاریخ زدن رو نمیدونم..(وکیل نیستم😊)

دست و پا گیر ترین منتظرَت من هستم...بخورَد توی سرم ناله ی یا بنَ الحسنم..اللهم عجل الولیک الفرج
2728
2740
خوب شنبه میتونه چک روببره بانک تاریخ بزنه ومبلغ بدهی یامانده وام رابنویسه وبرگه بزنه وببره دادگاه بر ...

عزیزم رفتی؟

اگر نوشته بابت چی این چک رو داده مثلا ضمانت

ادعای خیانت در امانتش رد میشه

من بابام همچین مشکلی داشت 

ولی اینکه تا پایان وام باید صبر کنید یا الانم میتونید رو نمیدونم

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه
2706