موضوع بحث
زهرای عزیزم
سلام
مگه چی شده عزیزم که تو اینقدر ناامید مایوسی ؟ جواب پاپ اسمیرت چیه ؟ ببین عزیزم دردهای آندو انقدر زیاده که اگه تو هم بخوای اینقدر به خودت استرس وارد کنی شرایط برات سخت تر میشه پس منو چی می گی که بعد از ده سال هنوزبه خاطر جراحی های پشت سرهم یعنی سالی یک بار !!!!!!!!!!!!حتی یک بار هم نتونستم امتحان کنم برای بارداری . زهرای عزیز مگه ما که الان بزرگ شدیم و بچه های پدر ومادرمون هستیم چی کار براشون می کنیم که بچه های ما قراره انجام بدن باورکن خوشبختی در لحظه است . لحظه هات را از دست نده و اینقدر غصه نخور . داشتن یک بچه ممکن زندگی را شیرین کنه و به همون اندازه هم مسئولیت داره برای هر پدر و مادری .
زهرای عزیزم از اول بشریت آدمای زیادی به این کره خاکی اومدن و رفتن ماهم یکی از اونهاییم باورکن داشتن بچه و یا نداشتن نمی تونه زندگیتو خراب کنه اگه خودت نخوای.
زهرای عزیزم کمی تحمل کن و به خدا توکل کن . مطمئن باش هرچیزی زمانی داره و اگه وقتش برسه خودش مثل یک مهمون ناخونده میاد !!!!!!!!!!!! عزیزم بعضی وقتا بعضی چیزا در صلاح آدما نیست یک کم به خدا توکل کن .شاید صلاح در اینه که ما سعادت اینو داشته باشیم که بچه ای که احتیاج به محبت ما داره و ما هم احتیاج به اون داریم را بزرگ کنیم تا شاید باقیات و صالحاتی برامون باشه . یک کم به خدا توکل کن هرچند آدما گاهی اوقات کم طاقتند ولی خدا صبرش زیاده .
زهرای عزیزم گریه نکن درست فکر کن وتصمیم بگیر . من هم مثل تو با این بیماری درگیرم . من هم مثل تو دوست دارم که مادر بشم ولی نمی تونم زندگیمو متوقف کنم . پس زندگی کن
عزیزم هیچ کس و هیچ چیز مهمتر ازخودت وسلامتی ات نیست پس اول از خدا سلامتی بخواه وبعد چیزهای دیگه . مواظب خودت باش
قربانت انسی
1389/02/27
|
19:33
صبای عزیزیی
سلام

خیلی خوشحالم که تو و همسرت با داشتن نورا خوشبختین . من خیلی دوست دارم بچه ای غیر از بچه خودم را بزرگ کنم . چون فکر می کنم حس خوبی بهم میده!!!!!!
راستش فکر کنم دوباره باید برم بیمارستان صارم چون من اونجا پرونده دارم . ممنون از اینکه گفتی دکتر صارمی چه روزایی ویزیت می کنه . گوش شیطون کر من تا به حال که سه بار عمل کردم عوارض بیهوشیم خیلی حاد نبوده .من فکر کردم به خاطر طولانی بودن زمان عمل تو اینقددرد داشتی !!!!!!!!!!! امیدوارم هر چه زودتر خوب شی .
1389/02/27
|
19:42
سلام انسی جان صبا جان نانا جان ممنون از دلداری شما دوستان گلم

البته من ذاتا شخصیت استرسی هستم قیافه ام خیلی خیلی ارومه و برعکس درونم .
نوشته صبا رو که خوندم یه احساسی پشت حرفهاش بود که گریه ا م گرفت نمی دونم یه حس خاصی بهم داد
من الان زیاد هم به فکر بچه نیستم 8 سال با مصلحت خدا جنگیدم ولی حالا دیگه تسلیم شدم
قبلاهیچ وقت دلم نمی امد از ته دلم بگم خدایا راضیم به رضایت اگه صلاحم نیست بچه نده بلکه می گفتم خدایا کاش مصلحت منو در بچه دارشدنم قرار بدی ولی از امسال دیگه این حرفو نمی زنم
دیگه سپردم به خدا راستش کمی هم برام بی تفاوت شده خدا رو شکر شوهر خیلی خوبی دارم که از همه چیز برام بااهمیت تره
درمان می کنم چون مامور به وظیفه ایم نه نتیجه تا خواست خدا نباشه نمی شه واقعا ااااااانمی شه
تو این سایت من خیلی ها رو دیدم با زور میکرو و... حامله شدن یکی سه ماه یکی 4 ماه یکی 6 ماه بعد سقط کردن به زور نباید از خدا خواست
یه خبر خوب بهتون بدم اخیرا تو کلوب میکرو از 4 نفر که تو این ماه حامله شدن 3 تاشون بار اولشون بوده و دو نفر دوقلو شده هرچند انشاله مال شما به میکرو نمی کشه
صبا جان زیفت خیلی سخته میکرو راحتتره من میکرو نکردم ولی شنیدم زیفت من بالای یک ساعت بیهوشی داشت بعدش هم درد گردن و کتف البته من فرداشم مجبور شدم برگردم شهرمون اونم 900 کیاومتر با ماشین خودمون رسیدم خونه پدرم در اومده بود
ولی میکرو راحتتره گویا بیهوشی خیلی خفیف داره اونم چند دقیقه- زیفت احتمال خارج رحمی حامله شدن بیشتره ولی خوب احتمال حامله شدن 40 درصده ولی برا میکرو سی درصد
انسی جان چند ماه اول بعد عمل اندومتریوز درصد حامله شدن خیلی بالا میره انشاله مال شما هم به کارهای دیگه نمی کشه یه خانمی بود به اسم ندا اونم دو بار عمل کرده بود فروردین طبیعی حامله شد

صبایی به دلم افتاده بچه ات پسر می شه نورا رو ببوس
نانا جان این هفته میری سونو ؟ شما چی می خواهی طبیعی اقدام کنی یا میکرو می کنی؟
خدا رو شکر که دوستان به این خوبی دارم مواظب خودتون باشید در تاپیک ما هم قراره بزودی همه مامان بشوند انشاله
1389/02/27
|
22:10
سلام زهرا جان و همه دوستان عزیز
زهرا جون وقتی میام و نوشته های قشنگتو می خونم خیلی احساس آرامش پیدا می کنم شما واقعاً روح بزرگ ولطیفی داری که می تونی الگوی خوبی برای همه دوستان باشی. من دیشت نذر داشتم به نیت تمام دوستان گلم که مشکل دارن نذر کردم و خرما دادم مسجد امیدوارم به پهلوی شکسته فاطمه زهرا (س) خدا حاجت هممون رو بده.
زهرا جونم آره من قراره این هفته سونو بدم دکتر بهم گفته اگر جواب سونو خوب بود باید طبیعی اقدام کنم چون من اصلاً برای بارداری اقدام نکرده بودم که فهمیدم کیست دارم فقط نگرانم که با خوردن قرص های ضدبارداری تخمدانهام از کار نیفتاده باشن. نمی دونم آخرش چی میشه ولی راضیم به رضای خداوند. مواظب خودت باش عزیزم دوست دارم.
1389/02/27
|
23:29
سلام زهرا جان خوبی؟؟؟؟ مرسی از دلداریت ولی من این 2بار رو خدارو شکر طبیعی حامله شدم ولی خوب انگار که قسمتم نبود مادر بشم حالا این بار نمیدونم طبیعی بشه یا نه برام خیییییییییییلی دعا کنید همش نگرانم اگه هم حامله بشم تازه اول استرسهامه همش استرس دارم بمونه یا نمونه . قبل از سقط دومم نمیدونستم اندو دارم تازه چند ماهیه حدود 9ماهه که فهمیدم این مرضو دارم بیشتر نگرانم ولی باز درآخرمیدونم هرچی خدا بخواد همون میشه . خوشحالم باشماها که مثل خودمید درددل میکنم .
1389/02/28
|
16:15
سلام تلمای گل .حالت خوبه؟؟؟؟ تلما جان من آزمایش ca125در کمال تعجب نرمال بود ولی خوب چه فرقی میکنه؟؟ در لاپراسکوپی کاملا مشهود بود اندو دارم ویه کیست 5سانتی پرخون درتخمدان چپم داشتم +زخمهای اندو که کوتر شد البته من مهر ماه لاپرا کردم وبعد از اونم از ترسم دیگه سونو ندادم نمیدونم الان اون تو چه خبره . الانم 2ماهه اقدام کردم ولی فعلا که پری خانوم اومده تا ببینیم خدا چی میخواد . من 4ساله منتظر نینی ام و2بار دراین مدت سقط داشتم .2ماهه و3ماهه. برام دعا کن ومنو از حالت بی خبر نذار
1389/02/28
|
16:21
صبا جان سلام ممنونم از همدردیت واقعا خوشحالم با امثال خودم میتونم حرف بزنم ودردردل کنم فقط ماها دردهمو میفهمیم خوشحالم که بچه آوردی وخودتو از اینهمه استرس راحت کردی منم مایل به این کار هستم ولی شوهرم نههههههههههههههه . راضی نمیشه
1389/02/28
|
16:24
سلام. بچه ها امید وارم که خوب باشید. زهرا جون ساحل عزیز و انسی و نانای گل و ... میشه یه روزی ما هم مامان بشیم؟؟؟؟؟//
1389/02/28
|
18:50
صبا جون واقعا دل بزرگی داری هم تو وهم شوشو . ان شائ الله هرچی خواستی خدا بهت بده.راستی شما شاغلی؟
1389/02/28
|
18:52
سلام
ساحل عزیز
میشه بپرسم تو پیش کی لاپاراسکوپی کردی ؟ و آیا دردهات آروم شد یا نه ؟ یه چیز دیگه چقدر هزینه کردی ؟ آیا راضی بودی ؟ امیدوارم زودتر مامان بشی تا بفهمی که مامان بودن خیلی هم آسون نیست !!!!!!!!!!!!!!

1389/02/28
|
20:21
سلام به همه دوستان خوبم
صبای عزیزم سلام دخترت گلت راببوس . زهرای عزیزم تو چطوری ؟ از حال خودت ما را بی خبر نذار . من بهت فکر می کنم به اینکه حالا حالت چطوره ؟
1389/02/28
|
20:25
سلام. دوستای خبم. یه روزه که پری تموم شده ولی امروز اصلا حالم خوب نیست و ب ی ر و ن ر و ی دارم. دو تا تخمدانمم درد میکنه. تنممم کوفته است.
1389/02/29
|
11:01
کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟/// دلم خیلی گرفتههههههههههههههههه
1389/02/29
|
11:03
سلام
نلما ی عزیز
چرا دلت گرفته ؟ چی شده ؟
1389/02/29
|
12:17
سلام به همه
تلما جان شاید از این بیماریهای ویروسی گرفتی اینقدر بدنت درد می کنه بهتر دکتر م بری؟تب که نداری؟

من از دیروز اینترنتم قطع شده دیر دیر می تونم بیام تا وصل شه
بوووووووووووووس به همه
1389/02/29
|
14:24
زهرای عزیزم
سلام
حالت خوبه ؟ بهتر شدی ؟ یه خبری بده
1389/02/30
|
09:36
سلام به همه
خوب غیر از اندومتریوز دیگه چه خبر ؟ انسی جان رفتی صارم؟ نانا صبا ساحل تلما جان خوبین

من چند ماه قبل تو اینترنت یه سایت پیدا کرده بودم در مورد اندومتریوز و رزیم غذایی بود ولی اونقدر سخت بود که یه روزم رعایت نکردم بعدشم فکر کردم بیخوده اگه تاثیر مهمی داشت تو کتابها می نوشتند ویا دکترامون می گفتند برای جلوگیری از درد نوشته بود لبنیات (پنیر و ماست و..) نخورید چربی گوشت قرمز هم مطلقا ممنوع بود و خیلی چیزهای دیگه که یادم نمونده -
راستی ورزش می کنین من اخیرا خیلی چاق شدم شاید ماه دیگه برم ائروبیک
فعلا بای دوست جونا
1389/02/30
|
15:21
سلام دوستان عزیزم.من تازه عضو این سایت شده ام(از اصفهان).از سردرگمی خسته شدم.من مشکل ناباروری دارم.کیست آندومتریوز شدید دارم.چند بار هم عمل باز و لاپارسکوپی انجام دادم ولی باز عود کرده .یکبار IVFو یکبار هم میکرو انجام داده اما نتیجه نگرفته ام .این بار رفتم تهران پیش دکتر شروین گفت باید عمل لاپاراسکوپی انجام بدی و کیستهارو در بیاری. بعد رفتم یزد پیش دکتر افلاطونی ولی اون گفت اصلا نباید عمل کنی چون چند بار عمل کردی و تخمدانهات خیلی آسیب دیده و اگر دوباره دستکاری بشه امکان بارداریت خیلی خیلی کم میشه و حالا فعلا باید IVF کنی و بهم آمپول دیفرلین و HMG داده .حالا من نمی دونم کدومشون درست می گن.و آیا هر کدوم بخاطر گرفتن پولهای هنگفت چیزی رو که به نفع خودشون هست رو میگن یا به منفع منه. شما ها کدومتون مشکل منو داشتید یا دارید.میخوام بدونم آیا با وجود آندومتریوز شدید من IVF فایده ای داره یا نه .لطفا کمکم کنید......ممنون
1389/03/01
|
00:54
سلام دوستان عزیزم.من تازه عضو این سایت شده ام(از اصفهان).از سردرگمی خسته شدم.من مشکل ناباروری دارم.کیست آندومتریوز شدید دارم.چند بار هم عمل باز و لاپارسکوپی انجام دادم ولی باز عود کرده .یکبار هم IVF و یکبار میکرو انجام داده ام اما نتیجه نگرفتم .این بار رفتم تهران پیش دکتر شروین گفت باید عمل لاپاراسکوپی انجام بدی و کیستهارو در بیاری. بعد رفتم یزد پیش دکتر افلاطونی ولی اون گفت اصلا نباید عمل کنی چون چند بار عمل کردی و تخمدانهات خیلی آسیب دیده و اگر دوباره دستکاری بشه امکان بارداریت خیلی خیلی کم میشه و حالا فعلا باید IVF کنی و بهم آمپول دیفرلین و HMG داده .حالا من نمی دونم کدومشون درست می گن.و آیا هر کدوم بخاطر گرفتن پولهای هنگفت چیزی رو که به نفع خودشون هست رو میگن یا به منفع منه. شما ها کدومتون مشکل منو داشتید یا دارید.میخوام بدونم آیا با وجود آندومتریوز شدید من IVF فایده ای داره یا نه .کدوم یک از شماها IVF کرده و نتیجه گرقته .لطفا کمکم کنید......ممنون.
1389/03/01
|
01:02
زهرای عزیزم
سلام
مرسی از احوالپرسیت . خوبم نه عزیزم هنوز نرفتم صارم من شاغلم و اصلا" وقت سرخاراندن ندارم . شغلم هم خیلی پردردسره . من حسابدارم . هنوز نرفتم ولی باید یه روز وقتمو خالی کنم برم .
راستش من قبلا ورزش می رفتم خیلی هم توی روحیه آدم تاثیر داره و حتی توی بیماری . ولی چون محل کارم را عوض کردم و ساعت کارم عوض شد متاسفانه فعلا"یک سالی میشه که دیگه ورزش نکردم !!!!!!!!!!!!!
ولی خیلی دلم تنگ میشه برای ورزش چون وقتی بهش عادت کردی خیلی برات سخته بذاریش کنار . زهرای عزیز من به خاطر جراحی ها پشت هم نمی تونستم رژیم غذایی درستی داشته بنابراین خیلی اضافه وزن پیدا کردم ولی باورزش کلی وزن کم کرد!!!!!!!!!!! ورزش خیلی خوبه حتما" برو
1389/03/01
|
13:58
ارسال پاسخ و نظر شما