2733
2734
عنوان

جهیزیه....خوب ...بد... زشت

321 بازدید | 11 پست

دوستان بیایین از خرید جهیزیه هاتون بگین..راضی هستین.من تو پیج ها ی اینستا دیدم چقدر خرج کردن و خیلی از اون وسایل واقعا حتی یه بارم استفاده نمیشه..حیف پول..‌کاش قبل از خرید واقعا کمی فکر کنیم که مفید و مختصر خرید کنیم ...خیلی از تازه عروسا لنگ جهیزیه هستن.اینهمه چشم و هم چشمی به نظرم خوب نیست...کاش اگر میتونستید واقعا یه مقداز از وسایل اضافه رو به یه عروس دیگه ببخشید..خیلی هم زبه خدا دلشون رو شاد میکنید...مرسی که خوندید

نظر خودتون رو بنویسید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

استار تر عزیز بعضی وقتا توی فشار خانواده داماد و چش و هم چشمی اونا با اقوام هستی و مجبووور میشی که بخری 

نه اینکه خودم اینطوری بوده باشم ولی دوست داشتم که حتی خواهر شوهرش وسایلش و چک کرده که چیزی کم و کسر نداشته باشه !!!!!!

و انقدر چیزای بیخود گرفتهههه که خدا میدونه 

یاران شِتاب کنید…...گویند قافِله­ای در راه اَست که گُنهکاران را در آن راهی نیست، آری گُنهکاران را راهی نیست ،اما پَشیمانان را میپَذیرند!!!!!🌹

با اینکه درتوانم بود کلییییییی وسیاه بخرم 

خب رسما نخریدم وبه جاش واسه خودم یه س مایه جور کردم

چسزایی که لازممه دارم ولی نه همشو هنوز کسری دارم 

مث بخار شور

ماکروفر

فر گازی.گازمو بدون فر خریدم.یه جاش تست تر خریدم 😆😆😆😆

ظرف ههرو هم در حد نیاط خریدم نه اینقدزیاد

در حر ۱۲ تا مهمون

تمام

خودایا شکور.بوچ بوچ😙😚😘😍

12تا قندون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من 5تا خریدم هرکی میبینه میگه چه خبره تازه نخریدم تو سرویسم بوده فقط یکیش رو خریدم 

بلاخره عروسیم تموم شد راحت شدم.26اردیبهشت قشنگترین و بهترین روز دنیا    

مثلا انواق قابلمه به چه دردی میخوره یه سری تو دستی یه سری هم برا مهمون چیزی میرن انواع جنس قابلمه رو میگیرن 

یاران شِتاب کنید…...گویند قافِله­ای در راه اَست که گُنهکاران را در آن راهی نیست، آری گُنهکاران را راهی نیست ،اما پَشیمانان را میپَذیرند!!!!!🌹

واقعا موافقم ولی بعضی وقتا دست خود ادم نیست مثلا من ویترین دوس نداشتم چینی نمیخواستم میخواستم اوپال بگیرم ولی خانواده ام قبول نکردن الان دوتاکمد دیواری پراز وسیله های کارتون شده دارم ک لازمشون ندارم