2733
2739
عنوان

پردیس و یه عالمه سوال!

12431 بازدید | 14 پست
دوستای گلم سلام خوبین؟ ما داریم به خرید خونه سمت پردیس فکر میکنیم چون اگه بخوایم تهران خونه بگیریم باید بریم سمت نواب یا هاشمی یا اینجور جاها که من شخصا دوست ندارم(خواهشا کسی ناراحت نشه این نظر شخصیه منه) حالا شنیدم که مردم پردیس خوب نیستن و......خیلی گیجم.از شما میخوام مثل همیشه منو مثل 1 خواهر راهنمایی کنید..اصلا پردیس جای پیشرفت داره یا نه؟ بچه ها لطفا راهنماییم کنید.خیلی سردرگمم
عزیزم. ما چند سال پردیس خونه داریم و آشناهامون هم اونجا زندگی میکنن.

اینکه میگی مردم اونجا خوب نیستن یک حرف کاملا اشتباه هست. چون همه جور آدمی اونجا هست از فرهنگی بازنشسته تا کاسب تا قشر پایین تا قشر پولدار.

چون اونجا خونه هست 145 متر. متری 1500 تا 1600 خودت ببین چقدر میشه. خوب آدمهای پولدار سطح بالا و پایین و ..... اونجا هست.

اصولا حاشیه شهرهای بزرگ همه جور ادمی هست. ولی پردیس خوبه.

از نظر جای پیشرفت هم میخواد مترو بیاد اونجا و خیلی جای پیشرفت داره.

یعنی پیشرفت پردیس به نسبت کرج و شهرها و شهرکهای اطراف کرج بیشتره چون پدر شوهر من کرج خونه داره که من میگم.

کجای پردیس میخوای خونه بخری؟
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید دیر جواب میدم آخه سرعت افتضاحه...من اطلاع ندارم که کدوم فاز پردیس بهتره...میشه منو راهنمایی کنی.بعد بیشتر دوست دارم توی 1 برج خونه بگیریم... تو میدونی بهترین فازش کدومه؟ من خیلی بی اطلاعم..1-2 بار اومدم پردیس اما چیزی دستگیرم نشد.شنیدم قولشو دادن که تا بهمن 92 مترو افتتاح بشه...از لحاظ دسترسی چطوره؟ به بیمارستان و مرکز خرید و ..... ؟
می گن جای پیشرفت داره
من هم به دلایل شما رفتم پردیس رو دیدم ولی راستش خوشم نیومد اما همه می گن ظرف چندسال اینده خوب نمی شه
به نظر من کرج بهتره
البته من هم نخریدم هیچ کجا
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
2738
ولی شوشو که دیده می گه نه اونجا نخریم یه 50 متری بخریم اماتو تهران
اما به نظر من بزرگتر بهتره
فقط خیلی دوره
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست
عزیزم:

1- مسیر پردیس به تهران خیلی بهتره. حدود 20 دقیقه تا میدون نوبنیاد و پاسداران راهه. و ترافیک اصلا نداره توی اتوبان مخصوصا با این اتوبان جدیده که زدن.

2- مرکز خرید و پاساژ زیاد داره.

3- درمانگاههای خوب تخصصی و فوق تخصصی داره. دوست همسرم و زنش اونجا توی درمانگاه دکترن و 10 سالی میشه که اونجا هستن.

4- اگر بتونی پول خوب بدی آپارتمانهای تراسه فاز 2 عالیه.

5- فاز 1 و 2 و بعضی جاهای فاز 3 برای زندگی بهتره و جا افتاده تره.

6- بازار میوه و مدرسه و ............... همه چی هست.

7- مسیر کرج و غرب همیشه همیشه ترافیک داره. هو خود اتوبان کرجه همیشه شلوغه و هم همت همیشه افتضاحه.
ما یک مدت کیانمهر نزدیک مهرشهر خونه داشتیم ولی پردیس بهتره و کمی گرونتر هم هست و رشدش هم بیشتره.

8- تاکسی و خطی و مینی بوس هم برای همه جا داره.

ولی مسئله ای که هست اشتباه ما ها اینکه ما پردیس رو با تهران مقایسه میکنیم خوب معلومه قابل مقایسه نیست و حتما پردیس کمبودهایی داره اگر مثل تهران بود که اینقدر ارزونتر نبود.

اگر فضولی نباشه چقدر پول داری؟ چند متری میخوای؟ چند سال ساخت؟
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
سلام
ما اونجا فامیل داریم که خیلی راضیه
خودمونم که سالی 2-3 بار می ریم خونشون به نظرم جای خوبیه و منم شنیدم که جای پیشرفت داره
تازه محل کار فامیلمون تهرانه و خیلی راحت رفت و آمد می کنه
سلام ما اونجا فامیل داریم که خیلی راضیه خودمونم که سالی 2-3 بار می ریم خونشون به نظرم جای خوبیه و من ...

من به سال تاپیک دقت نکردم...الان کسی از پردیس اطلاعاتی داره ممنون میشم کمک کنید

یعنی هیچکس اطلاعی نداره؟!

شهر پردیس به دلیل موقعیت قرارگیری عالی که داره، بهترین گزینه برای سکونت و یا سرمایه گذاری رو داره.

شرکت ایران ملک به صورت تخصصی در شهر پردیس فعالیت داره و میتونه بهترین گزینه هارو با توجه به بودجه شما و طرح های ویژه ای که در اختیارتون میزاره بهتون ارائه بده. تماس با 09331003696 / 02176295600  سایت شرکت ایران ملک: https://irmelk.com

یعنی هیچکس اطلاعی نداره؟!

شهر پردیس به دلیل موقعیت قرارگیری عالی که داره، بهترین گزینه برای سکونت و یا سرمایه گذاری رو داره.

شرکت ایران ملک به صورت تخصصی در شهر پردیس فعالیت داره و میتونه بهترین گزینه هارو با توجه به بودجه شما و طرح های ویژه ای که در اختیارتون میزاره بهتون ارائه بده. تماس با 09331003696 / 02176295600  سایت شرکت ایران ملک: https://irmelk.com

2706