2737
2734
عنوان

طول دهانه رحم

395 بازدید | 29 پست

سلام دوستان من الان تو هفته 15هستم و هفته 12برا سونو رفتم گفتند طول دهانه رحم30هست و وقتی با دکترم در میون گذاشتم گفتند باید پساری بزاری 😢 ولی از چند تا دکتر دیگه که پرسیدم گفتند نرماله و بعد دو هفته یه سونو بده ببینیم افزایش داشته یا نه ..نظر شما چیه؟؟

کسی بود همچین مشکلی داشته باشه

اصلا پساری رو هم قبول نکن فقط سرکلاژ کن به ریسکش به هیچ وجه نمی ارزه.تا فرصت داری و دیر نشده حتما سرکلاژ کن

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+

من  تو بارداری قبلم 29 بود سرویکسم بعد دوبا ه سونو دادم گفت 34 رو اون حساب دیگه سرکلاژ نکردم.متاسفانه تو 26 هفته زایمان زودرس سدم دخترمو از دست دادم.اینه ک میگم مراقب باش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه همسر پر انرژی.مادر.کارمند.دانشجو.سعی میکنم برای اطرافیانم مفید باشم❤️ Play for Respect+
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای من ان تی ۳۰ بود دکتر من اصلا نگفت خطرناکه گفت خوبه استراحتم هم نسبی بود تا چهار پنج ماه اول الانم هفته ی ۳۰ ام شکرخدا نظر دکترت چیه همونو بکن

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
2728
من  تو بارداری قبلم 29 بود سرویکسم بعد دوبا ه سونو دادم گفت 34 رو اون حساب دیگه سرکلاژ نکردم.مت ...

وای عزیزم خدا بهت صبر بده ...اخه 34که خوب بوده ..دکتر من گفت زیره 25سرکلاژ انجام میده:؟

2740

گلم سرویکس منم 30بود ولی 41هفته زایمان طبیعی کردم اگه این کارا که میگمو بکنی بچت میمونه تا ماه نهم اول اینکه هفته ای یک بار گوشت شتر حتما بخون دهانه رحم رو حسابی سفت ودوخته میکنه دوم اینکه از پله میری یک پاتو بزار بالا دوباره اون پاتو بزار کنار پای اولی مثل پیرزنا سوم اینکه حالت نشسته وایستاده کمتر باش من تعارف نداشتم هر جا میرفتم میگفتم سرویکسم با جفتم پایینه ودکتر گفته استراحت ولی تو خونه داشتم میپوسیدم واوناهم حق میدادن وکمی دراز میکشیدم تعارفا بذار کنار بچت مهم تره حرف مردم باد هواست سوم اینکه عسل ودارچین ونعنا وپونه اصلا نخور چهارم اینکهحرص وجوش نخور وغذاهای مقوی بخور 

تو خونه رایگان درآمد کسب کنید با نصب  نرم افزار رسنو کلی تبلیغات کم حجم ببینید واز اسپانسرها پول دریافت کنیدتبلیغات چون کم حجم و زیادن درآمد خوبی به دنبال دارن تبلیغات تیزری و تبلیغات پوستری و جدیدترین هاروهم ببینید وکلی پول در بیارید فرصت رو از دست ندید به ده هزار که برسه پولتون واریز میکنه براتون ظرف چهار ساعت راستی نرم افزار بدون کد معرف کار نمیکنه کد معرف اینه۶۵۷۳۰۱ولینک نصب نرم افزار هم اینه http.//resno.ir/resno.apk
گلم سرویکس منم 30بود ولی 41هفته زایمان طبیعی کردم اگه این کارا که میگمو بکنی بچت میمونه تا ماه نهم ا ...

ببخشید سرویکسشما تو چند هفته 30بود؟؟؟منو خیلیا گفتن هنوز هفته بارداریت پایینه و صبر کن

سرکلاز هم نکن یکی فامیلا ما کرد وماه هفتم دردش گرفت ونفهمیدن سرکلازه بیمارستان وبچه تلف شد پشت راه ومادرهم بخاطر خون ریزی شدید تلف شد گوشت شتر سرکلاز طبیعی هست

تو خونه رایگان درآمد کسب کنید با نصب  نرم افزار رسنو کلی تبلیغات کم حجم ببینید واز اسپانسرها پول دریافت کنیدتبلیغات چون کم حجم و زیادن درآمد خوبی به دنبال دارن تبلیغات تیزری و تبلیغات پوستری و جدیدترین هاروهم ببینید وکلی پول در بیارید فرصت رو از دست ندید به ده هزار که برسه پولتون واریز میکنه براتون ظرف چهار ساعت راستی نرم افزار بدون کد معرف کار نمیکنه کد معرف اینه۶۵۷۳۰۱ولینک نصب نرم افزار هم اینه http.//resno.ir/resno.apk
ببخشید سرویکسشما تو چند هفته 30بود؟؟؟منو خیلیا گفتن هنوز هفته بارداریت پایینه و صبر کن

سرویکسم تو 5هفتگی 30بود تا اخر بارداریمم 30بود

سلام من رفتم ی سونو گفت سرویکست ۲۹هست باید بری بدوزی...لعنتی حتی دکترم بهم معرفی کرد رفتم‌پیش دکتر خودم گفت برو یجا دیگ سونو تو تکرار کن...رفتم گفت خانم کی ب شما گفته ۲۹???سرویکس شما ۳۹هست...مطمعن باش...  ب نظرم شما هم یجا دیگ تکرار کن سونوتو

💞میشه برای سلامتی پدرمادرم وبرادرام و شوهرم و نی نی تو دلم ی صلوات بفرسی؟؟؟؟؟💞👦👦👦اخه اینا تموم زندگی منن..💞هرکدومشون اگر نبودن شاید منم الان نبودم😢انشالله خدا خیرتون بده و عزیزاتونوبراتون نگه داره
سرکلاز هم نکن یکی فامیلا ما کرد وماه هفتم دردش گرفت ونفهمیدن سرکلازه بیمارستان وبچه تلف شد پشت راه و ...

مگه میشه؟؟؟؟من الان سرکلاژ دارم هیچکدوم از این اتفاقا هم برام نیفتاده خداروشکر.الکی ایجاد وحشت نکنید برای بقیه.شاید دکترشون تشخیص بده سرکلاژ براشون مناسبه و اونوقت حرفای شما باعث بشه از اینکه بره سمت سرکلاژ بترسه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706