2737
2734
عنوان

آب درون بیضه ها ؟؟؟؟

2681 بازدید | 13 پست
سلام . ترو خدا اگه کسی تجربه ای داره بیاد و بگه چه جوریه. آخر 7 ماهگی که سونو کردم دکتر گفت لگنچه کلیه پسر ما یکم از اندازه واقعی بزرگتره و ممکنه انسداد داشته باشه و باید توی 9 ماه یا بعد از به دنیا اومدنش بررسی بشه .ممکن هم هست مال هورمونای حامگی باشه. حالا که توی هفته 38 هستم و سونو کرده میگه یکم آب توی بیضه هاش هست . البته بگما که 2 طرف همینجوریه. یکی بیشتر یکی کمتر. حالا میگه بعضیهاشون توی 3-4 ماهه اول جذب میشه. ولی خیلییییی نگرانم از چیزایی که در موردش خوندم. شما اگه کسی داشتین که نی نیش اینجوری بوده لطفا کمکم کنین.
ترو خدا براش دعا کنین که هفته دیگه که به دنیا میاد سالم باشه نی نیمون.
ویدا جون چی در موردش خوندی؟؟؟؟منم مثل شما هفته ی 38 هستم دیروز رفتم سونوگرافی دکتر همین چیزایی رو بهم گفت که به شما گفته!ولی من نگران نشدم....عجب مادر ِ بی فکریما!مگه خطرناکه خدایی نکرده؟؟؟؟
دل به آبیِ آسمان بدهی ...به همه عشق را نشان بدهی...بعد در راهِ دوست جان بدهی....."دوستت!عاشقِ زنت باشد!"
عزیزم آب درون بیضه همون بیماریه هیدروسله ، در حالت عادی و در بزرگسالان راه حلش یه جراحیه سادست ولی در مورد جنین یا نوزاد رو نمیدونم . ولی در کل چیز خطرناکی نیست گلم ، اگه خدایی نکرده مشکل کلیه بود که خیلی وحشتناک میشد .
هر چی آرزوی خوبه مال تو ، هر چی که خاطره داری مال من ...
اون روزای عاشقانه مال تو ، این شبای بی قراری مال من ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره ویدا جان به من هم گفت دکتر.گفت بعد از دنیا اومدنش باید معاینه بشه که آیا جذب شده یا نه.من راستش نگران نشدم زیاد چون همش احتماله چرا الکی خودمو ناراحت کنم.تو هم آروم باش اصلا بهش فکر نکن هیچی نیست به امید ِ خدا.
دل به آبیِ آسمان بدهی ...به همه عشق را نشان بدهی...بعد در راهِ دوست جان بدهی....."دوستت!عاشقِ زنت باشد!"
بعد این که طبق چیزی که من الان دیدم گویا از هر ده نوزاد یکی این اختلال رو داره که تقریبا بیشترشون بعد از تولد از بین میره.به چیزای خوب فکر کن عزیزم
ایشالا که جذب میشه و اصلا کار به جراحی نمیرسه عزیزم :-)
از الان بخوای استرس داشته باشی رو نی نی تاثیر میزاره . بسپارش به خدا ایشالا که سالم سالم تحویل میگیریش . منم یه عالمه واسش دعا میکنم .
هر چی آرزوی خوبه مال تو ، هر چی که خاطره داری مال من ...
اون روزای عاشقانه مال تو ، این شبای بی قراری مال من ...
2740
دوستان من یه پسر چهل روزه دارم
وقتی به دنیا اومد موقع شستنش پاشو که باز میکردم بیضه هاش آویزون و دراز بود دکتر گفت آب بیضه اش جمع نشده به مرور جمع میشه
الان کامل جمع و کوچولو شده جیگر مامان
اصلا ناراحت نباشید

یه دکتر متخصص اورولوژی هست به نام دکتر حمید رضا غلامرضایی که تو بیمارستان چمران و نیکان کار میکنه و مطبش پاسداران نبش نیستان دوم ساختمان 110 هست .این دکتر بی سواد در یک تشخیص اشتباه پزشکی یکی از بیضه های یکی از دوستان من رو از بین برده و خارج کرده.دوستم جوان و مجرده و دیگه نمیتونه ازدواج کنه تو این مملکت....

خیلی مراقب باشید پیش کدام دکتر میرید....

دکترهای لعنتی اگه بیمار رو بکشن هم کسی نمیتونه کاری انجام بده

نمونش همین بی سواد کم تجربه مغرور لعنتی که یه کیست ساده رو تشخیص نداد و رفیق بیچاره من رو ناقص کرد.......