2737
2739
من امروز 3 روزه تاخیر دارم ولی هنوز شروع نشده هیچ علایمی هم ندارم آز خون رفتم منفی بود بتا 0 میشه باردار باشم وتخمک گذاری دیر انجام شده باشه وبتا بالا نرفته باشه ؟
Lilypie Maternity tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خانمی منم همینطور بودم. بعد از 1 هفته از اقدام آز دادم. منفی بود. حتی پری هم شدم اما چون کم بود و بعد 2 روز تاخیر پری اومد دوباره بیبی چک گذاشتم، مثبت شد. بعد که دوباره آز دادم مثبت شده بود.
2740
من روز 23 پری زیر دلم درد داشت ترشحاتم هم زیاد بود میل جنسی هم زیاد شده بود .ممکنه روز 23 که میشه روز 21 آذر تخمک گذاریم بوده باشه والان که فقط 7 روز گذشته آز خون منفی شده باشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lilypie Maternity tickers
باران جان من نظر شخصی خودمو می گم .............................اگه بتا 0 هست پس باردار نیستی و اینکه پریت عقب افتاده بهتر بری دکتر تا برای بارداری یک چکاپ کامل بشی ...........چون زمانی که برای بارداری اقدام می کنی اگه پری جلو بیفته خیلی خوبه یعنی رحم داره اماده می شه اما اگه هر ماه عقب بیوفته احتمالا یکی از هورمونات بالاست که سریع خوب می شی ..............خودت وضعیت خودتو بهتر می دونی اگه این چندمین ماه هست که پریت عقب افتاده برو دکتر و به دکتر بگو ..............انشاا.که زود زود نی نی دار شی ............
2706