موضوع بحث

می خوام حامله بشم. چکار کنم؟

| 1395/04/27 | 09:53 54 بازدید
موضوع بحث: می خوام حامله بشم. چکار کنم؟
می خوام حامله بشم. چکار کنم؟
1388/05/14
|
10:41
سلام غزاله جون؛ چند وقته که اقدام کردی؟ یا اینکه هنوز اقدامی نکردی؟
1388/05/14
|
10:45
اگر هنوز اقدامی نکردی سعی کن پیش یه دکتر خوب بری که برای دوران بارداری ات هم میخوای تحت نظرش باشی و بگو که میخوای اقدام کنی و تمام آزمایشاتی که لازمه رو بهت بده به من علاوه بر آزمایش یه سونو واژینال برای سلامت رحم داد که خیلی خوبه
بعد از اون معاینه ات هم میکنه که اگر خدایی نکرده عفونت داشته باشی با دارو مشکل حل بشه

به خودت یه سری آزمایشات می ده مثل خون و ادرار
به همسری هم علاوه بر اینا یه آزمایش برای اسپرم می ده که اونم قبلش باید 5تا 7 روز برنامه ای نداشته باشین .
1388/05/14
|
10:48
غزاله جان از اون سوالا بود، یک دکتر خوب انتخاب کن آزمایشات قبل از بارداری رو انجام بده، در صورت تأئید دکتر اقدام کن به امید خدا............
1388/05/14
|
11:05
من نمیخوام حامله شم
من تازه 23 سالمه
شوهرم 33 سالشه گیر داده بچه دار شیم
همش هم تقصیر مادر پاچه پاره شه
چکار کنم؟
1388/05/14
|
11:17
وا!!!!!!!!!!!!!!!!
بالاخره می‌خوای یا نمی‌خوای؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی با هم فرق داره.
خوب قرص مصرف کن ......... iud بذار.............. کاندوم استفاده کن.............. این که دیگه سوال نداره خیلی واضحه......
1388/05/14
|
11:20
وا غزاله جون تکلیف خودتو روشن کن می خوای حامله شی یا نه؟
عزیزم نه واسه خودت زوده نه واسه شوشوت! هر چی زودتر حامله شی بهتره هم واسه خودت و هم واسه نینی نازت! مادر شوهرت هم خوبیتو می خواد؛ همون اندازه که به مامانت احترام میذاری به مادرشوهرتم بذار!
1388/05/14
|
11:21
منم 24 سالمه یه ماهه اقدام کردم خیلی هم بچه می خوام واسم دعا کن!!!
1388/05/14
|
11:22
غزاله جو همسرت داره سنش می ره بالا
خودت خیلی جونی خوبیش اینه که فاصله سنی ت با نی نی کم می شه
خیر باشه ;)
1388/05/14
|
11:24
الله خیر حافظ و هو الرحمن الرحیم - خدای معجزه ها ممنون
پس به نظر شما حامله بشم؟
یا نشم؟
می ترسم
ازاینکه هنوز زوده می ترسم
از حامله شدن می ترسم
چکار کنم؟
برم روانشناس
1388/05/14
|
11:30
همین ترست باعث میشه حامله نشی! بزرگترها خوبی تو رو می خوان گلم؛ یه کاری نکن آینده حسرت بخوری! یه خرده منطقی فکر کن ؛ چند وقته ازدواج کردی؟
1388/05/14
|
11:37
سلام خانمها ممکنه که به من کمک کنید !!!؟؟؟

من دیروز پریم تموم شد میخوام برای اولین بار اقدام کنم 6 تا کیت تخمک گذاری خریدم از کی باید استفاده کنم و بعد از چند مین ادرار چون من شنیدم میگن باید سر یه ساعتی انجام بشه اگه دومین ادار باشه اشکال داره

ممکنه جوابمو بدین
1388/05/14
|
11:58
غزاله جان اول تکلیفت و با خودت روشن کن، با همفکری همسرت...
بهشون بگو می ترسی و آمادگی نداری، حتماً باهات صحبت میکنه و احتمالا قانع میشی،‌ ولی اصلا ترس نداره نمیدونم چرا و از چی می ترسی با خودت کنار بیا رو خودت کار کن، مادر همسرت هم بد نمیگه البته کسی نمیتونه تو این مورد دخالت کنه چون کاملا شخصیه، الان سن خوبیه برای شوهرت برای خودت هم اصلا زود نیست فقط سعی کن به آمادگی برسی خیلی دوران شیرینیه....
1388/05/14
|
12:24
میشه به من هم بگین از کیت تخمک گذاری چجوری باید استفاده کرد من هم این ماه میخوام اقدام کنم
1388/05/14
|
12:36
بچه ها خواهش میکنم یکی منو راهنمایی کنه
من دو ماهه که قصد بارداری دارم و بقول خودمون دو ماهه شروع کردم ، پریودیای قبلم دوم به دوم بود که این ماه پنجم مرداد پری شدم یعنی با سه روز تأخیر روز 12 مرداد پروژه داشتیم می دونم که امکان نداره حالا خودشو نشون بده ولی امروز موقع ناهار خوردن کمرم مثل زمان پری درد گرفت و بالای رحمم سمت چپ درد خفیفی دارم .
علت چیه ؟ اگرم تازه چیزی باشه ممکنه حالا خودشو نشون بده؟ کم
1388/05/14
|
13:47
بله آرزو جون پری هام مرتبه

-----------------------------

نیلو جون کیت تخمک گذاری دقیقا مثل بی بی چک استفاده میشه ولی با این تفاوت که تاریخ تخمک گذاری رو مشخص می کنه
1388/05/14
|
14:14
سلام بچه ها. من تازه اومدم تو جمع شما.امیدوارم که بتونم ازتون چیزای خوبی یاد بگیرم.من فردا میشه 1 سال که عروسی کردمومیخوام اطلاعات جمع کنم که یه مامان خوب بشم.
1388/05/14
|
14:47
غزاله جون هر کسی بهتر از بقیه شرایط روحی..جسمی و...خودش رو میدونه.

من نظر شخصیم اینه و دیدم که مادرهایی که به خواست دیگرون باردار شدن هرگز مثل مادرهایی که خودشون خواستند از بارداری و......رضایت نداشتند و حتی گاهی پشیمون شدند.

اگه شما همین الان باردار شی شوهرت 33 سال با بچه اختلاف سن داره........حالا به نظرت اگه این مدت بشه 35-36-37-38 چقدر فرق داره؟؟؟؟ سن هیچ ربطی نداره...مهم اینه که حوصله داشته باشن.

شما هم اگه هنوز حس نیاز به مادر شدن......تحمل شرایط سخت.....بارداری و........نداری......با شوهرت صحبت کن و بگو بهتره صبر کنیم تا شرایط روحی ایده آل پیش بیاد.

اما توی این مدت آزمایش های پیش از بارداریه خودت و همسرت رو انجام بده که اگه یه وقت مشکلی بود تا اون زمان حل شده باشه.......(چون این روزا اکثر آقایون واریکوسل دارن).

مگر مادرشوهر یا حتی مادر خود آدم میخوان بزرگش کنن که دستور میدن........صلاح مملکت خویش خسروان دانند نه اطرافیان که تصمیم بگیرن شما کی چیکار کنی.......نخواه لجبازی کنی با کسی....خوب منطقی فکر کن و اگه هنوز دلت نمی خواد مسئولیت مادری رو داشته باشی زیر حرفه زوده و دیر میشه و......نرو.

نگران هم نباش.....از الانم یاد بگیر واسه همه چیز با شوهرت همفکری کنین نه بقیه........به بقیه چه ربطی داره؟؟؟

حتی خواستینم باردار شین به هیچ کس نگین که هر لحظه دیوونتون کنن که .....شدین شدین؟نشدین؟ چرا نشدین؟؟؟!!!!!!!!!!!!

ببخشید......خیلی سرتون رو درد آوردم تصمیم گیری با خودت.......من نظراتم رو گفتم.
1388/05/15
|
01:09
جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com
ارسال پاسخ و نظر شما