2737
2734

میشه معرفی کنید؟توی حساب کاردان بانک تجارت پول دارم ولی دیگه نمیتونم اضافه کنم بهش.

خدایا به همه زندگیها آرامش و دلخوشی بده...آمین
اگر پیداکردی ب منم بگو

اگه کسی بدونه اینجا میگه عزیزم.حساب کاردان عالی بود،ولی متاسفانه دیگه نمیشه اضافه کرد بهش.

خدایا به همه زندگیها آرامش و دلخوشی بده...آمین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگه کسی بدونه اینجا میگه عزیزم.حساب کاردان عالی بود،ولی متاسفانه دیگه نمیشه اضافه کرد بهش.

منم بانک مهر اقتصاد دارم برای یه کاری مجبور شدم بردارم دیگه نمیتونم بزارم تو چند درصد سود میگیری

2728
مطمئنی الانم 18 درصده?منم مهراقتصاد دارم ولی 10 درصده و خودشون گفتن الان تمام بانکا شده 10 درصد! اشت ...

اره ماحسابمون قدیمیه بانک مرکزی واریز اون حساب قبلیا رو بسته یعنی فقط میتونی برداشت کنی واریز امکان نداره چندهفته پیش به خاطرسهام عدالت واریز حساب قبلیا باز شدن که فقط یه روز باز بود دوباره بسته شدن الان هرکس حساب جدید باز کنه سودش فقط 10درصد میدن 

خدایا شکرت 
2738
یعنی امکان داره بانک مهر اقتصاد برشکست بشه

عزیزم الان بانک های دولتی رو به ورشکستی اند دیگه چه برسه به بانک های خصوصی اونم مهراقتصاد که زیاد معروف نیست.

من که میگم ریسک نکنید.