2733
2739

سلام من بعد زايمان دچار مشكل شقاق و هموروييد خيلي اذيت كننده شدم و دكتر بهم گفته بايد عمل كني لطفا راجع به تجزبياتتون و اينكه عمل چه طوري است و بعدش چه طوري بود راهنماييم كنيد.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همورویید دارم ولی خیلی کوچکه.اصلا هم اذیتم نمیکنه .الان چن ساله که دارم.رفتم دکتر گف که اگه اذیت نمیشی نیاز به درمانی نداره .خودش درست میشه.ولی هنوز درست نشده.اصلا هم درد واینا رو ندارم.چیکار کنم که بره؟؟

2728

عزیزم منم بعد زایمان این مشکلو پیدا کردم دکتر نرفتم‌ ولی.پماد رکتول بگیر مصرف کن.بعدشم قیصی خشک و انجیر خشک بگیر شب خیس کن صبح ناشتا بخور.روغن زیتون شبا یه قاشق بخور اگه میتونی اگرم نه توی سالاو و برنجت بریز.زیتون بگیر بخور.سعی کن اول یبوستت رو برطرف کنی.بعد برای درمانش بری دکتر.من الان خونریزی ندارم فقط موقع اجابت کمی درد دارم که واسه اون باید برم دکتر

برای آدم های کنارمون عاقل ترین آدمیم،برای اونکه دوستش داریم بچه ترین
من همورویید دارم ولی خیلی کوچکه.اصلا هم اذیتم نمیکنه .الان چن ساله که دارم.رفتم دکتر گف که اگه اذیت ...

از بین نمیره هیجوقت.فقط مراقب باش یبوست نگیری که بیچاره ای

برای آدم های کنارمون عاقل ترین آدمیم،برای اونکه دوستش داریم بچه ترین
2740