2733
2734
عنوان

دوستانی که نی نی ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 33 پست

تا بچه دارنشدی میتونستی به کاراتم برسی احتیاجی نبود تعطیلشون کنی الانم هم دنبال کارای بچه باش وهم ارتقای خودت

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تا بچه دارنشدی میتونستی به کاراتم برسی احتیاجی نبود تعطیلشون کنی الانم هم دنبال کارای بچه باش وهم ار ...

اشتباه کردم فکر  کردم هر موقع اراده کنم بچه میاد 

این نکته رمز اگر بدانی دانی     هر چیز که در جستن آنی انی
حست کامل درک میکنم بخاطر بقیه و خیلی چیزا  خیلی عقب اقتادم    

واقعا منم تو کار خودم خیلی موفق بودم ورزش تقریبا حرفه ایی هم انجام میدادم اونم کنار گداشتم 

اشتباه کردم فکر  کردم هر موقع اراده کنم بچه میاد

الان چه مدت ازازدواجت گذشته مگه؟ چندسالته

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
واقعا منم تو کار خودم خیلی موفق بودم ورزش تقریبا حرفه ایی هم انجام میدادم اونم کنار گداشتم 

الان تا ظهر میخوابم نوع زندگیم حالم بد میکنه از کجا اومدم کجا

همه ازدواج میکنن میرن بالا 

شوهرم خیلی خوبه تشویقم میکنه ولی من اون ادم نمیشم انگار

الان تا ظهر میخوابم نوع زندگیم حالم بد میکنه از کجا اومدم کجا همه ازدواج میکنن میرن بالا  شوه ...

منم سردرگم شدم همه سرگرمیامو کنار گذاشتم البته با دوستام و همسرم مسافرت و تفریح میرم یسری کلاس جدیدم میرم تازگیا همسرمم حمازتم میکنه امیسه اما حس بی مصرفی دارم

منم سردرگم شدم همه سرگرمیامو کنار گذاشتم البته با دوستام و همسرم مسافرت و تفریح میرم یسری کلاس جدیدم ...

بخاطر گذشتمونه از اون همه فعالیت به ایتنا رسیدن خیلی سخته

هیچوقت فک نمیکردم بشم زن خوندار

بخاطر گذشتمونه از اون همه فعالیت به ایتنا رسیدن خیلی سخته هیچوقت فک نمیکردم بشم زن خوندار

منم همینطور اول که دانشگاه و درس بود تا درسمم تموم شد سرکار رفتم از صبح از خونه میرفتم بیرون هم کار هم ورزش هم تفریح تازه کارای خونه و خرزد و اینچیزام کمک میکردم الان زندگی دونفره کاری نداره به اون صورت تازه من محل زندگیمم دوساله عوض شده اینجا دوست و اشنا ندارم بخوام پیش خانواده و دوستام برم یروز کامل وقتمو میگیره از غرب به شرق تو این الودگی و ترافیک

خدا انشالله بهمون یه بچه بده حداقل شاید یکم وقتمون پر بشه

انشالله به همه کسایی که منتظرن اما بچه همه چی نیست من بعد از این دوره تصمیم گرفتم سبک زندگیمو عوض کنم برم دنبال یکار مفید

2706