2703
2553
الان پسرم یک سال و نیمشه . و قتی چهل روزش بود به روش حلقه ختنش کردیم ولی یه قسمتی از پوستش چسبیده و خیلی نگرانم میخوام به یه دکتر اورولوژی نشونش بدم لطفا یه متخصص اورولوژی اطفال بهم معرفی کنید
به نظر من پیش دکتر محمد زاده ببرش اگه هرانی ایشون تخصص ناباروری مردان هم دارند و اتفاقا من جزواتی به قلم اشون دیدم که درباره ختنه صحیحه . مطبشون م رسالته خ سمنگان شماره اشون هم اینه 77806668

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بیمارستان هاشمی نژاد میدان ونکه . 1 کم از میدون که بری بالا نرسیده به میرداماد داخل 1 کوچه سمت راسته . دکتر محمد زاده ارولوژی بزرگسالانه اما در زمینه کودکان هم صاحب نظره . می تونی تلفنی شرایط پسرت بهش بگی تا بهتون بگه پسرت ببری پیشش یا نه
2714

نگار جان متاسفانه ختنه ي پسر من هم نياز به ترميم و جراحي دوباره داره ،پيش دكتر عليرضاسينابه روش بخيه بابيهوشي انجام داد ولي افتضاح ختنه اش كرد بايد ازش شكايت كنم تاديگه بابيسواديش به بچه اي آسيب نزنه

مامانا توروخدافكرنكنيد اگر دكتر پول بيشتر بگيره بهتر ختنه ميكنه حتما از بيمارهاش تحقيق كنيد اين موضوع شوخي بردار نيست و ارزش بررسي رو داره من پيش دكتر عليرضاسيناتوپيامبران پسرم رو ختنه كردم سه مليون هم دادم ولي هم بيمارستان افتضاح بود هم دكتر بيسواد خرابكاري كرد و الان بايد يه جراحي ترميمي بابيهوشي انجام بديم