2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رزگلی جان فائزی پو ر تخصصش زانو نیست؟؟؟؟؟رگ عصب دوست رژان مشکل داره تازه اونم دستش
من هم یه دکتر خوب میخوام واسه درد کمرم که زده به گردنم رفتم پیش کتابچی گفته باید عمل کنم میخوام ببینم نظر دکترهای دیگه چیه؟؟
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
2720
دکتر سادات شنیدم خیلی خوبه ولی نه آدرس دارم نه شمارشو اگه دارید لطف کنید بزارید
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
دکتر میر مصطفی سادات دکتر خود من البته یه2 سالب میشه پیشش نرفتم مطبش هم تو سهروردی بالاتر از هویزه هست شمارش و الان ندارم زنگ بزن 118 شمارش و بگیر میگن یکی از بهترین هاست
2714
دکتر میر مصطفی سادات
ارتوپد و فوق تخصص جراحی ستون فقرات
آدرس و شماره تلفن مطب: خیابان سهروردی شمالی بالاتر از هویزه ساختمان پزشکان سهروردی 0218739822و0218849822
.....................................................
دکتر گنجویان و دکتر بهتاش
فوق تخصص جراحی ستون فقرات هستند که با هم کار می کنن.
گنجویان زیر 18 سال معاینه می کنه
دکتر بهتاش بالای 18 سال رو ویزیت می کنه.
مطبشون خیابان میرعماد,ساختمان پزشکی مهداد.
تلفن : 88753130 و 88753140
http://www.drganjavian.com/
................................................
من پیش دکتر بهتاش تا حالا نرفتم ولی تعریفشو خیلی شنیدم
دکتر یادات که خیلی عالیه برادرشوهرم مشکل ستون فقرات داشت رفته بود پیش سادات خوب شده الان
حنا جان ممنونم ازت لطف بزرگی کردی من اسم این دکترو نمیدونستم
امروز زنگ میزنم واسه نوبت ببینم چی میشه؟؟؟
دکتر محمد وفایی
بیمارستان آراد شنبه و چهارشنبه صبح ها باید با بیمارستان تماس بگیری همون روز وقت میده
مطبش هم ظفره
واقعا دکتر عالیه خدا عمرش بده
آنوشای نازم 19/11/91 با اومدنش زندگیمون و شیرین تر کرد
شماره دکتر سادات 7 رقمی بودددددد؟؟؟؟ 118 هم زنگ زدم گفت نداریم کسی اطلاعی داره بیمارستانی درمانگاهی ؟؟؟؟
سلام من یک مدت دستم خواب میرفت یک بنده خدای تو همین سابت گفت تعریف سادات زیاد میکنن حتما برو عالیه منم رفتم یک ادمی که بری مریضش ارزش قائل نمیشه و هیچی نیفهمه گفت حالت خوبه خودت فکر میکنی دستت میخوابه وقتی داشت حرف میزد میخواستم با مدارکم بزنم توی سر کچلش خیلی جلوی خودمو گرفتم بعد از چند تا دکتر فهمیدم دیسک گردن و دنده گردنی دارم من تو این موندم این حضرت والا با مدرک خارجکی حتی نگفت برو ام ار ای کن بدون هیچی گقت برو من الان پیش دکتر شاهرخ مرادی میرم سادات عزیز بیمارستان بهمن کار میکرد انداختنش بیرون امبدوارم سلامت باشید
سلام دوستان ما یه سایت داریم به اسم پزشک خوب که شما میتونید توش هر دکتر و متخصصی که دنبالشون هستید رو پیدا کنید و اطلاعات اونا رو از جمله آدرس و شماره تلفن مطب و یا خدماتی که ارایه میدن رو ببینید. حتی میتونید از پزشک مورد نظرتون بصورت آنلاین وقت بگیرید. کافیه یه سر به سایت ما بزنید. اینم لینکشه: http://pezeshkekhoob.com/ تااااازه یه چیز دیگه...اگه هر پزشک و متخصص خوبی ک میشناسید یا سراغ دارید رو به ما معرفی کنید از ما هدیه هم میگیرید. اینم لینک توضیحات هدیه: http://pezeshkekhoob.com/PezeshkeKhoobeMan/ به ما سر بزنید
www.pezeshkekhoob.com سایت پزشک خوب ، کسانی که دنبال دکتر خوب هستند سر بزنند...
2706