2737
2734
عنوان

دکتر ارتوپد خوب سراغ دارید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 188939 بازدید | 168 پست

سلام دوستان

از لینک زیر میتونید لیستی از پزشکان ارتوپد تهران رو پیدا کنید.

دکتر متخصص ارتوپد در تهران

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام 

بهترین ارتوپد تو ایران دکتر اوبالقاسمیان . البته سخت میشه ازش وقت گرفت چون نصف سال فقط ایران هستن . 

پدرم برای جراحی مفصل پیشش رفته بود . خداروشکر که خیلی خوب جراحی شد .

021-88703402

2738

من 45 سالمه و مفصل ران چپم خوردگی پیدا کرده بود و آرزوی این که برم با پسرم پیاده روی رو ازم گرفته بود.کلی دکتر رفتم و درمان کردم ولی اخر سر دکترام همه گفتن باید عمل کنی. منم که ترسو 2 سال از عمل کردن فرار می کردم. ولی اخر سر رفتم پیش دکتر امین جواهری واسه معاینه و درمان ایشونم بهم گفتن باید عمل کنم. کلی باهام حرف زد و قول داد که بعد از عمل خیلی حالم خوب بشه و خدا رو شکر الان که 4 ماهه از عملم می گذره راحتی می تونم راهبرم و همیشع  ایشون رو دعا می کنم. 

بهترین درمان را من در اصفهان دیدم

فیزیوتراپی مهر صادق با اینکه بسیار مجهز بود ولی عمده درمان ،درمان دستی بود و بسیار عجیب.

تعجب من از آنجا بود که دو سال بود که از درد شانه و گردن هنگامی که استراحت می کردم و سر را روی بالش می گذاشتم درد داشتم هیچ دارو و هیج پزشک و فیزیوتراپیستی کاری برای من نکرده بود.دکتر ها برای من فقط دارو می دادند و گردن بند توصیه می کردند و در فیزیوتراپی ها فقط دستگاه وصل می کردند و وقت ما را با تمرینات تلف می کردند.از یکی دوستانم وصف این دکتر را شنیدم و تصمیم گرفتم با همسرم به اصفهان برویم شاید باورتون نشه ولی تنها در نیم ساعت که با درمان دستی روی گردن و شانه من به آرامی کار کرد توانست درد من را برای همیشه درمان کند.از آنجائی که همسرم نیز کمردردی قدیمی داشت از دکتر خواستیم کاری را نیز برای همسرم انجام دهد و ما 3روز در اصفهان ماندیم و تنها در 3 جلسه توانستیم این درد کهنه را درمان کنیم این یک درمان شگفت انگیز و جدید بود که فکر نمی کنم هیچ جای دیگری در دنیا بتوان پیدا کرد.از دکتر که پرسیدم گفت من فقط مطالعه و تمرین زیاد کرده ام ولی من نمی دانم چرا این همه فیزیوتراپی که من دیده بودم هیچ کدام از آن ها این درمان ها را بلد نبودند و به دکتر ها هم که می گویم هیچ کدومشون از این علم خبری نداشتند . پیش هر کدوم که می رفتم فقط برای من MRI و نوار عصب می نوشتند . گاهی از گردن و گاهی از شانه ؛ در حقیقت دنبال این می گشتند که یک بهانه ای پیدا کنند و تقصیر را به گردن آن بیندازند یک بار می گفتند دیسکه یکبار می گفتند عصب التهاب دارد . یکبار می گفتند از تاندون های شانه است و من را با قرص و دارو و تمرین های بیهوده به حال خود رها می کردند. گاهی به من پیشنهاد جراحی می دادند ولی آنچه که من از این دکتر دیدم بسیار صادقانه رفتار می کرد و وقت زیادی برای مراجعه کننده هاش می گذاشت .تلفن را دارم ولی آدرس دکتر را بلد نیستم 03135678456

2706