2726
عنوان

مداد ابرو مارک خوب میخوام....معرفی کنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 83125 بازدید | 59 پست
سلام منم کرم خرید مداد ابرو دارم :))
شوهرم بهم میگه چرا هی پولت و میریزی دور اینارو که هرکدومو یه ایرادی روش میزاری :)) بعدشم میندازی ته کشو
ولی نمی دونه که این تجربه بلاخره استفاده شد :))
من بعد از اینهمه تلاش میتونم بهتون بگم که بهترین و طبیعی ترین رنگهارو فلورمار داره اصلا هم ریزش مو نمی یاره
شوشو کجاست که ببینه این خریدای من به کار اومد
من مارک make up رو حتی از فروشگاههای خیلی معتبر هم به راحتی نمیتونم پیدا کنم من فقط از طریق سایت اینترنتی که داره میخرم اگه دوست داشتین بگین براتون ادرسشو بذارم.انواع لوازم آرایشی و بهداشتی از معروفترین برندهای دنیا
خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من که ساوه هستم نهایتاً 2 روز ولی هزینه پست رو خودم میدم ولی تهران هزینه پست هم نداره .
تا داخل سایت عضو شی و سفارش بدی سریع باهات تماس میگیرن و سفارشو باهات چک میکنن کلا خیلی منظم هستن.
www.zibarou.com
خداي مهربانم مگر داريم لحظه هايي از اين شيرينتر لحظه هايي ناب از جنس حس زيباي دوباره مادر شدن ❤️❤️خدايا اين حس و حال ناب رو نصيب همه ي دوستانم بگردان🙏🏻
2728

نیلوفر جون مارک اکوا از مداد طبیعی تره؟

من دنباله ابروم رو تیغ زدم. اکوا پوشش خوبی داره؟

من همیشه مداد می زنم ولی طبیعی نیست اصلا

دوباره میسازمت وطن ... اگر چه با خشت جان خویش
برند مک البته اصلشو بخر نه اینایی که تو بازارا دونه 10/20 تومن میدن قیمت اصلش 80 ایناست فکر کنم
دانی از زندگی چه میخواهم؟ من، تو باشم...تو! پای تا سر تو! زندگی گر هزار باره بود، بارِ دیگر تو...بارِ دیگر تو...!
ریحان جون اتود چربه؟؟ سیروز جون مشکل دارم با سایه...تا به تا میشه ابروهام..کشیدنش خیلی سخته...چه جور ...

مداد ابرو لچیک استفاده کردم خیلی خوبه ، کشیدنش خیلی راحت،  زنگ های خوبی هم داره ،من خیلی راضیم اصلا ریزش ابرو هم نداره 

پودر ابرو لچیک هم استفاده کردم خیلی راضیم ، ماندگاری جفتشون هم بالاس 

https://lechic-cosmetic.com/

این سایتشه میتونی رنگ هاش رو ببینی 

راستی آلمانی هم هست 

بهترین مداد ابرو

نیلوفر جان من گفتم دو نوعه یکی که معمولیشه با آب پاک میشه نوع جدیدش محلول در الکله با موندگاری 3-4 ...

سلام دوست عزیز من امروز اتفاقی پست شما رو دیدم تورو خدا میشه بگین این آکوا محلول در الکل چیه؟

هرجا رفتم کسی نمیدونست چیه

عکسی ازش دارین؟

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
2706