2703
2553
منم توی دی ماه توی کلینیک لاله میخوام ای یو ای کنم البته به اصرارخودم من پیش دکترافلاطونیان میرم ولی اگه خودش نباشه دکترطاهری پناه این کاروانجام میده
بنیتای عزیزم عشقم نفسم 21شهریور 92 بدنیااومد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام من چند بار پیش دکتر طاهری پناه رفتم و هر بار برام سونو واژینال انجام داد اونم بی دلیل. هزینه هاش بالاست ولی به اندازه پولی که میگیره کار انجام نمیده حتی بعضی اوقات به زور به سئوالاتت جواب میده. ماه پیش روز 14 پریودم برام pct انجام داد و گفت 2 تافولیکول دارم که اندازه هاش خوب نیست و حتی اسپرم های شوهرم مردن ولی من تو همون ماه باردار شدم اونم دوقلو. به نظرم این دکترا بیشتر ادمو نا امید میکنن و فقط اسم در کردن دکترای خیلی خوبی هستن که منو شما نمیشناسیم چون معروف نیستن
2714
اصلا هم خوب نیست الکی میخواست منوسرکلازکنه خدارحم کردجای دیگه سونورفتم...
طول سرویکسم بااستراحت خوب شدیک کلمه لال شده بودبگه طول سرویکست کمه بلاستراحت خوب میشه اصلا شایدهم ازاول طول سرویکسم خوب بوده دروغ گفته....
یه بارای یو ای کردم انقدردیراومدانجام داد...
تازه موقع حاملگی دیونه هرروزبه من کلسیم داد من سنگ کلیه گرفتم حداقل نگفت اگه شیرزیادمیخوری لازم نیست نخوری
من وهمسرم حدود یک ساله که ازدواج گردیم برای بارداری پیش دکتر طاهری پناه رفتیم ماه اول شغلمون رو‌پرسید بهد شروع کرد سوال های دیگه سونو دادم گفتن تخمک دارم اونم دوتا بعدش نزدیکی کردیم نشد بعد دوباره بی دلیل سونو کرد هر دفعه کارش همین بود اونم سونوی واژینال بدون تفسیر که الکی یه عکس میگرفت و هر دفعه کلی هزینه میدادیم بعد از دو ماه دارو و امپول داد گفت تخمک نداری دوباره امپول نوشت باز گفت تخمک ندارم ازمایش نوشت fsh من ۲۶ بود گفت متاسفانه شما داری یائسته میشید دیگه نمیتونید باردار بشید منو نا امید کرد و پیشنهاد تخمک‌اهدایی داد من اعتراض کردم که روز اول سالم بودم الان یهو چی شده تو این ۵ ماه من حدود ۳،۵۰۰ هزینه کردم بدون نتیجه، من با گلی استرس دقیقا روز سومم بود دوباره رفتم ازمایش دادم و رفتم پیش دکتری که از ۶ ساله پیش میشناختمش برام یه سری قرص نوشت روز ۱۱ پریود سونو دادم تخمک داشتم و جواب تزمایشه fsh ام هم عالی بود۳،۵ بود من در حال حاضر حامله هستم و میخواستم به همه بگم وقتتونو طلف نکنید
2706