2737
2739
خانم دکتر طاهری پناه واقعا دکتر خوب و حاذقی هست. من دوتا بارداری با ایشون داشتم. البته برای زایمان د ...

سلام عزیزم یک سوال داشتم من باردارم وپیش دکترطاهری پناه میرم واس چکاب بارداری
به من میگه علاوه هزینه بیمارستان عرفان نیایش بایدبرای زایمان یک نیم سکه هم به من بدی اصلا خشکم زد مخم داره سوت میکشه
به شماهم همینوگفت؟ موندم چه کنم همسرم کارمنده به زوربتونیم هزینه بیمارستانوبدیم
نمیدونم دکترمو عوض کنم قاطی کردم کلا

سلام عزیزم یک سوال داشتم من باردارم وپیش دکترطاهری پناه میرم واس چکاب بارداری به من میگه علاوه هزینه ...

سلام عجب ....خدا کمکمون کنه..من یه دکتر دیگه بهم معرفی کردن .سرچ کردم دکتر خوبی هست دیگه نمیدونم توکل بخدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم دکتر طاهری پناه واقعا دکتر خوب و حاذقی هست. من دوتا بارداری با ایشون داشتم. البته برای زایمان د ...

مرسی از جواب دادنتون....نرفتم پیش ایشون..یه دکتر دیگه معرفی کردن واسه یکشنبه نوبت دادم برم ببینم چی میگن

2728
دکتر یوسف نژاد میخوام برم عزیزم.واسه دوم وقت دادن‌ ان شاءالله که نتیجه بخش باشه انتخابم توکل بخدا&nb ...

برای آی وی اف دیگه؟؟

چون عارفی خییلی خووبه 

خیلیا پیشش میرن برای ای وی اف و درصد مثبتاش بالاس

برای آی وی اف دیگه؟؟ چون عارفی خییلی خووبه  خیلیا پیشش میرن برای ای وی اف و درصد مثبتاش بالاس

اره واسه آی وی اف..عارفی چند وقت پیش تماس گرفتم منشیش گفت اسفند تماس بگیر واسه بعد از عید..خیلی دیر میشه. 

2740

[QUOTE=265120244]ببخشید خانم دکترطاهری پناه به شما هم گفتهذعلاوه برهزینه بیمارستان بایدبه من یک نیم سکه بدی مخم داره ...[/QUOTE

سلام ببخشید دیر جواب میدم . درگیر بچه هستم. بله عزیزم . دکتر گفت روز زایمان ازت یه ربع سکه میگیرم بعنوان هدیه. گفتم ندارم بدم. گفت برو جای دیگه. ولی هیچ دکتری تو رو قبول نمیکنه چون شرایطت رو فقط من میدونم. جالبه که من طبیعی باردار شدم و شرایط خاصی هم نداشتم. منم رفتم پیش دکتر بنفشه محسنی رجایی زایمان کردم. خیلی هم خوب بود. تازه بیمارستان دولتی هم بود . هزینم خیلی کمتر شد.

سلام عزیزم یک سوال داشتم من باردارم وپیش دکترطاهری پناه میرم واس چکاب بارداری به من میگه علاوه هزینه ...

عزیزم حتما عوض کن دکترت رو اگه واقعا بارداریت مشکلی نداره. من ماه آخر بارداری بودم واقعا وقتی نداشتم. ولی بازم عوض کردم دکترم رو. همین دکتر محسنی رجایی هم سه هفته مونده به زایمان قبولم کرد. هیچی هم نگفت بیچاره. البته بگم تو همین تاپیکا شنیدم این دکتر هم دستمزد جدا میگیره ولی به زو  نه.به اندازه یکی دو تومن برای اینکه سزارین کنه. ولی از من نگرفت. شاید بخاطر  اینکه من زایمان اولم هم سزارین بودم.

عه پس الان نیم سکه میخواد. چقدر ادم میتونه وقیح باشه. از من ربع سکه خواست . زایمانم شهریور بود. 

اصلا نگران نباش. الان استرس برات خوب نیست. ماه چندمی؟ صرر نداره پیش دکتر محسنی رجایی هم یه ویزیت بشو. بیمارستان عرفان نیایش. اون بیمارستان بغلیش فکر کنم اسمش امید باشه. بیمارستان خاتم الانبیا تو ونک هم هست که دولتیه. من اونجا زایمان کردم. ۲۹ شهریور. ۱۰ تومن بیمه تکمیلی داشتم. از جیب فقط ۲ میلیون دادم. رسیدگیشون هم خوبه. ساعت ملاقات مرد هم راه میدن داخل. ولی فقط همراه خانم میتونه پیشت باشه. روز زایمان هم فقط من زائو بودم.کلا خلوت بود. همه هم حواسشون له من بود. پرستارها هم خوش اخلاق بودن. ایشالا به سلامت زایمان کنی عزیزم.واقعا نگرانت شدم. چون دقیقا منم حال شما رو داشتم.

خداروشکر. انشااله این دکتر جدیدتون بهتر باشه. حداقل باشرف باشه

مرسی عزیزم. رفتم پیش یوسف نژاد ‌برام چکاب نوشت..ببینم چی میشه ان شاءالله دکتر خوبی باشه از همه لحاظ.لاله رفتم پیششون

2706