2733
2734

سلام. دکتر طاهری پناه دکتر خوبیه. هر دکتری نقاط مثبت و منفی داره.

ولی این دکتر واقعا حاذقه. خیلیها پیشش باردار شدن. مثلا یکی از اقوام ما بعد از ۱۰ سال ناباروری و چندین بار آی وی اف پیش دکترهای دیگه، نهایتا با اولین آی وی اف پیش دکتر طاهری پناه باردار شد. اول هیستروسکوپی کرده بود و بعدم آی وی اف. خدا بهش یه پسر داد.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جالبه از بس اینجا نوشته بودید که این دکتر الکی الکی سونو میکنه، این دفعه که رفتم پیشش، منتظر بودم سونو بشم ولی سونو نکرد. دفعه دومم بود، آزمایشامو برده بودم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...
2728
سلام، یک دکتر خیلی خوب نامه ی معرفی به دکتر طاهری پناه به من داده تا اونجا برای IUI  اقدام کنم، ...

عزیزم گول حرفای اینها رو نخور . هر چی خدا بخواد همون میشه . اتفاقا خانم دکتر خیلی هم با حوصله جواب می ده و الکی نمی خواد اذیتت کنه. به من اول پیشنهاد لاپاراسکوپی و آی وی اف داد. بعد خودش گفت شش ماه صبر کن اگر طبیعی باردار نشدی بیا. اگر پول دوست بود همون موقع آی وی اف می کرد. من به شش ماه هم نرسید بعد از یک ماه باردار شدم . طبیعی. پس به حرفهایی که اینجا زده میشه توجه نکن . ببین دلت چی میگه. اگه خدا بخواد بچه بده میده. حالا چه با آی وی اف چه زبیعی .چه آی یو آی ...

2738
ضمنا ایشون توی بیمارستان عرفان نیایش جزو سهامداران هستند و دستمزد سزارین جداگانه نمی گیرند . و تقریب ...

سلام شما پیش ایشون میخواین زایمان کنید؟؟عرفان خصوصیه یا دولتی؟؟بیمه قبول میکنم یا اول باید پول بدی بعدا از بیمه بگیری؟؟

کوچک رویایی من👶👶 دنیا اگر خودش را بکشد؛  به عشق من به تو  نمیتواند شک کند ؛تمام بودنت را حس میکنم😘😘👶👶👶😍😍

منم از مريضاي ايشونم، تنها چيزي كه ناراحتم ميكنه سونو اونم با نرخ ١١٠ هزارتومن تو بيمارستان لاله! تو دوماه اول بارداريم ٤ بار سونو لازمه واقعا؟!

ايشون با بيمه قرارداد ندارن  براي زايمان و اول هزينرو ميگيرن بعد خودت بايد بري دنباله بيمه

سلام شما پیش ایشون میخواین زایمان کنید؟؟عرفان خصوصیه یا دولتی؟؟بیمه قبول میکنم یا اول باید پول بدی ب ...

سلام عزیزم ببخش که دیر جواب میدم. بله پیش ایشون زایمان می کنم انشاء ا... . بیمارستان عرفان نیایش فوق تخصصی خصوصیه. شنیدم هزینه زایمان طبیعی حدود 5 تومان و سزارین حدود 6و خورده ای است. من بیمه تکمیلی دارم و اول هزینه رو پرداخت می کنم و بعد از بیمه خودم می گیرم. عزیزم.

منم از مريضاي ايشونم، تنها چيزي كه ناراحتم ميكنه سونو اونم با نرخ ١١٠ هزارتومن تو بيمارستان لاله! تو ...

سلام عزیزم .توی بیمارستان عرفان نیایش هزینه سونوی بارداری 86600 تومان است. البته ویزیت هم 47900 تومانه. من توی ماه دوم بارداری حدودا 2 بار مراجعه کردم. مبلغ رو پرداخت کردم و بعدش از بیمه تکمیلی خودم گرفتم. بیمه تامین اجتماعی قبول نمی کنن عزیزم .

سلام دوستان ما همه از یه درد مشکلاتم همه دکتر بد نیستن چندتا شون مثل طاهری پناه هستم علم دکترا را خراب کردن یه سال پیش خانمم ای وی اف کرد بچه هامون سه قلو بودن ولی به خاطر ریداکشن یه از جنین رفتیم پیش طاهری پناه هر سه تا شون سقط کرد خدا ازش نگذره توصیه میکنم ار همدرد های مثل ما پیشش نرین چون مثل ما بد بخت میشین...

2706