2703
2553
عنوان

بی قراری موقع شیر خوردن

22083 بازدید | 10 پست
سلام
نی نی من اولا خوب شیر می خورد ولی وقتی 40 روزش شده موقع شیر خوردن بی قراری می کنه همش سرشو می کشه> گریه می کنه > بی تابی می کنه > زور میزنه و سنمو می کشه. باید حتما بخوابونمش تا تو خواب شیر بخوره به نظرتون باید چیکار کنم ؟دیگه دارم خسته می شم.
الان تو 4 ماهگیه
سلام عزیزم پسر منم اینطوری بود حدودای سن نی نی شما . گریه میکرد فکر میکردم شیر میخواد . شیر میدادم بیقراری و گریه میکرد فکر میکردم بینیش کیپ شده یا گوشش درد میکنه اما بعد از 2 - 3 روز فهمیدم وقتی اینطوری میشه خوابش میاد و بلد نیست خودش بخوابه و گریه میکنه و البته شیر هم نمیخواد !
بزارش رو پاهات یا تکونش بده تا بخوابه . امتحان کن شاید مشکل نی نی شما هم مثل من باشه .
اتفاقا شاینا هم همین مدلى بود
البته رفلاکس هم داشت
ولى با اینکه دارو میخورد بازم بیقرارى میکرد
خودش شش ماهش شد خوب شد
قبول سفارش انواع کیکهاى تولد و نامزدى با هر طعم و شکلى که شما بخواین درsama_cake_homeاینستاگرامhttps://instagram.com/p/BHhQujyDyYv/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درست مثل دختر 1.5 ماهه ی منه
دختر منم هر موقع می خواد همین جوری بیدار باشه یا خوابش میاد تحت هر شرایطی دهنش میچرخه.باید به زور گولش بزنم.ماساژ میدم مداحی براش میذارم هی جابجاش می کنم رو پام تکونش میدم تا بالاخره کوتاه بیاد و بخوابه
2456
سلام......سجاد منم الان 4 ماهشه....حدودایه 2 ماهگیش بعضی شبها انگار جن میگرفتش!
به قول شما همین ادا اصوله رو موقع شیر خوردن در میاورد.انگار شیر میخواست اما لج کرده بود.....منم کم کم فهمیدم چون خوابش میاد اینجوری میکنه......
2714
دختر منم وقتی اینجوری می شه خوابیده بهش شیر میدم و راحت می خوره ولی حالت نشسته بی قراری می کنه معمولا برای اینه که خوابش میاد و وقتی خوابیده شیر میدم خوابش میبره

سلام ، پسر من هم همین رفتارارو داشت، بعد فهمیدم بادگلو داره،باید حتما بادگلوشو بگیرم تا بتونه شیر بخوره، وبعضی وقتاهم خوابش میاد این کارو میکنه

زندگی رو سخت نگیر ،تا زندگی هم به تو سخت نگیره  

عزیز میدونم کلی ساله گذشته اما مشکل نی نی  چی بود؟

اگر به خانه ی من آمدی                                         برای من ای مهربان چراغ بیاور و یک دریچه که از آن به ازدحام کوچه خوشبخت بنگرم....