2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روبی جان سلام عزیزم من تحت نظر خانم دکتر آل یاسین بودم (کلینیک امید) و بار اول آی وی اف باردار شدم ایشان بسیار پزشک حاذقی هستندو دکتر جنین شناس مرکز آقای دکتر سعیدی هم خیلی کارش عالیه
2728
سلام مربا جون. الان حتما" گلهات به دنیا اومدن. میشه بگی الان خودت یا نی نی ها مشکلی دارین یا نه؟
بس که زندگی نکردیم وحشت از مردن نداریم/ ساعتو جلو کشیدن وقت غم خوردن نداریم/ تو هجوم این همه حرف هر جوابی یه سقوطه/ تو بگو هر چی که میخوای من که سنگرم سکوته
اخ دل منم خواست 3بار ای وی اف کردم همش منفی یه بسته فریزی دارم امید به خدا
همیشه جای شکرش باقیه خدایاخودت مواظب هدیه قشنگت باش یا امام رضابیمه هستن به نام تو و مولایم علی
من هم 3 ای وی اف ناموفق داشتم بار دوم باردار شدم هفته12 قلبش ازکار افتاد خاتمه حاملگی یه بسته فریزی دارم 20 مرداد میرم برا کشت استرادیولو شروع کردم امیدوارمیه روز اینجا پراز خبرای خوب باشه منم دعا کنید
همیشه جای شکرش باقیه خدایاخودت مواظب هدیه قشنگت باش یا امام رضابیمه هستن به نام تو و مولایم علی
سلام،دوستان منم منتظره انتقالم،1بار منفی شد،توروخدا اگه کسی تجربه ای داره برا قبل و بعده انتقال که جواب گرفته،بیاد بگه
خدا جونم فقط میگم شکرت که مادر شدن رو برای من و دوستان مهربونم رقم زدی
2706