2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ۲بهمن زدم الان چهارروزه  کمر درد دل درد دارم ترشح فک کنم ی ساعت بعد تزریق داشتم ولی چند روزه کمرمم انگار وسطش سوزن میزنن دلمم گاهی درد دارع

خدایا شکرت فقط نی سالم باشه دیگه هیچی نمی‌خوام ،۹فروردین میرم سونو. قلب دعا کنید
نه همون ماه نبود.ماه بعدش بدون هیچ قرص و آمپولی باردار شدم.همه چ رو سپردم دست خدا و بیخیال قضیه شدم. ...

اخه من فقط مشکلم ازاد نشدن تخمکه حتی قرص هم لازم ندارم فقط امپول.این ماه دکتر اینکارو کرد امیدوارم ازاد شده باشه

خدایا شکرت😘😘😘
2731
اخه من فقط مشکلم ازاد نشدن تخمکه حتی قرص هم لازم ندارم فقط امپول.این ماه دکتر اینکارو کرد امیدوارم ا ...

سونو فولی دادی زدی بعد آمپول زدی واسه من ۲۰ملیمتر بود نصفشو زد

خدایا شکرت فقط نی سالم باشه دیگه هیچی نمی‌خوام ،۹فروردین میرم سونو. قلب دعا کنید
اخه من فقط مشکلم ازاد نشدن تخمکه حتی قرص هم لازم ندارم فقط امپول.این ماه دکتر اینکارو کرد امیدوارم ا ...

اگه ترشح داشتی آزاددشده.یا مثلا یه سمت تخمدانت تیر کشیده.انشالله که مشکلت حل میشه.من تنبلی تخمدان شدم

اره روز 13 بیست میل بود اندازش بدون دارو .من چون هوذمون ازاد سازیم کمه برا من دوتا hcg داد

برامن روز ۱۴پریود۲۰بود گفت خوبه نصفشو زد

خداکنع انشالله زود مامان بشی